Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki fake account -okat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki fake account -okat gyárt trixxx- en, hogy átverje a másikat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Rég nem írtam ki kérdést. A mostani problémám kiverte nálam a biztosítékot és kitört a frász rajtam. Nem rég regisztráltam a trixxx.hu -ra, hogy pár privát vidit is lássak. Erre fel valaki 2 hétre rá elkezdett zaklatni azzal, hogy szeret engemet és vagy 10 új accountot készített, hogy ezt elmondja. Mondanom sem kell, hogy kirázott a hideg. A csaj (mert mind a 10 account nőnemű volt, ugyanis azt írtam ki a profilomra, hogy lányokat keresek) csak nagybetűkkel írt és folyton spammolt. Az idegeimre ment. A privát képeimre vagy 5x bekommentált különböző accountokról. Mondjátok csak, ez gyakori ezen az oldalon?


Ja és a képeimet ne keressétek, mert töröltem az account -ot :)


2011. dec. 10. 21:24
 1/2 A kérdező kommentje:
Zároltatom az email -em és megszabadulok ettől az egésztől. Elegem volt!
2011. dec. 11. 21:53
 2/2 mustafa33 ***** válasza:
Nem, van aki azt sem tudja mi az. Hálla istennek én sem, és nem is akarom tudni.
2011. dec. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!