Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az h mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h mindenki külsőség alapján dönt párkapcsolat szempontból?

Figyelt kérdés
Pedig mindenki hangoztatja, hogy a belső a fontos.
2011. nov. 12. 17:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha külsőség alapján döntenék már régen lenne párom..
2011. nov. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
te lesmárolnál egy szörnycsajt?bár,sokanigen
2011. nov. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz! Nekem a mostan pasim nem jött be elsőre, olyan semleges volt, de ettől függetlenül adtam neki egy esélyt. És milyen jó, hogy így tettem!
2011. nov. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
mértadtál neki esélyt?nekem mértnemlehetett?
2011. nov. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
van egy mondás: Külső megfog, belső megtart. nem mindenki olyan szerencsés hogy baráti köréből talál valakit és az idegenek személyiségét meg nem ismered, és ha tényleg a belső lenne a fontos akkor nem lenne tabu a homoszekszualitsá
2011. nov. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

3. vagyok, 4-nek

Soha nem voltam egy olyan (a sohát értsd kb 17-18 éves koromig), aki a külsőségekre ment volna. Aztán bizonyos emberek elkezdték az én hibáimat észrevenni, és hangoztatni-nekem. Ekkor felfigyeltem arra, hogy a külső úgy látszik mégsem hanyagolható annyira, mint gondoltam. Elkezdtem igényesedni, de csak egy bizonyos szintig. Szóval csak csinosabb ruhák, de a sminket, gyingyulákat továbbra sem tudtam magamon elképzelni (egy karkötőm van csak, amit hordok, de azt is mert egy számomra kedves személytől van). Így már kezdtek észrevenni a pasik is. És ez jól esett, és azon kaptam magam, hogy a mércém a pasikkal szemben elkezdett felfelé kúszni... Mondtam magamnak, hogy itt és most elég, nem voltam ilyen felszínes, mi lett velem? Visszafogtam magam, és lejebb hoztam a mércét is. Újra a régi vagyok. És igy adtam esélyt a pasimnak is, akiért nagyon hálás vagyok, hogy van nekem. Nem is, hogy nem tetszett, inkább olyan semleges volt. De gondoltam, hagyom, hogy megmutassa, kicsoda is valójában, bizonyítson emberileg, és nem bántam meg!

2011. nov. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

újból megkérdem,mitett aza csávó hogy adtálneki esélyt?

mivel jobb mint én?

2011. nov. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
igaz az hogy a külső megfog a belső megtart..de azért a belső az sokkal fontosabb. de hát most őszintén ki az aki olyannal járna akit rondának tart?:D lehet hogy belülről a legtündéribb ember de azért vonzalom is kell két ember között és ehez nagy részben azért a külső is számít.
2011. nov. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
az előző vagyok még amúgy szerintem az emberek nagyrésze is úgy gondolja hogy a belső fontosabb mint a külső. és aki csak a külsőségeket nézi azzal meg szerintem nem kell foglalkozni..:d
2011. nov. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
fontos a belső, de igaza van az egyik hozzászólónak: kell a vonzalom. ha vki nem tetszik, nem sok esetben kezdenél vele.
2011. nov. 12. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!