Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy nem szerethettél bele valakibe?

Figyelt kérdés
Furcsán hangzohat a kérdés. De itt van ez a fiú. Vonzódok hozzá, minden időmet vele akarom tölteni, bármit megtennék érte, bízok benne, tisztelem és szeretném is. De nem szabad, mert a szerelme csak bánatot hozna nekem és neki is. Egyrészt nemsokára nagyon messze leszünk egymástól, másrészt utálja mindenki körülöttem, mert nem illik bele az én környezetem világképébe. A srác családja és haverjai pedig engem nem komálnak, mert én sem illek az ő világképükbe. A srác tud ezekről a problémákról, ezért próbálja magát távoltartani tőlem, habár Ő is velem akar lenni. Van jövője egy kapcsolatnak így? Előbb-utóbb távkapcsolat lesz belőle, lehetetlen a távolságot áthidalni, egyikünk sem tud költözni máshogyan. És támogatást sem kapnánk. Őt sem buzdítanák, hogy maradjon velem, és engem sem buzdítanának, hogy maradjak vele. Furkálódások vannak mindkét oldalon. Amikor volt probléma a kapcsolatunkban, akkor is az ő barátjai próbálták lebeszélni rólam, amikor pedig nekem volt problémám, akkor az én barátaim próbáltak lebeszélni róla. Ezeket a gondokat megoldottuk, nem hallgattunk a "jóakaróinkra". De nem tudom, hogy két ember elég-e ahhoz, hogy egy kapcsolat fennmaradjon.
2009. máj. 16. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
ez csak rajtatok mulik,ne más döntsön helyetettek,ne abaráti kör,ne a szülök...hanem ti.
2009. máj. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia,

hát te még mindig jobb helyzetben vagy mint én... én egy nős pasiba kezdek beleszeretni, aki nálam majd' 20 évvel idősebb, esélyem sincs nála. pedig azt hiszem, én sem vagyok neki teljesen közömbös, de nincs az a pénz, amiért elszedném a családjától. meg valószínűleg nem is lát bennem a pasi perspektívát, mivel hozzá képest egy taknyos kiscsaj vagyok a 23 évemmel.

a te esetedben más az akadály oka, azokat át lehet hidalni mind a kettőtöknek, ha nagyon elszántak vagytok, és tesztek a környezetetek véleményére.

2009. máj. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Az én szitum kicsit más jellegű volt, de annyiban hasonló, hogy nem szerethettem volna bele a srácba. Nos én mégis ezt tettem, az érzelmeknek, érzéseknek még magam sem tudok határt szabni. Nálunk happy end lett, eltelt 8 év, együtt vagyunk és jövő hónapra várjuk első babánkat.


Pontosan két ember kell (és elegendő) ahhoz, hogy egy kapcsolat fennmaradjon. Szerintem ne azzal foglalkozz, hogy a környezeted mit mond, nem ők akarnak a fiúval lenni, hanem te. Ha úgy érzed eléggé szeretitek egymást és az említett problémákon át tudtok siklani és együtt meg tudjátok oldani, akkor csak szeressétek egymást!!!

2009. máj. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
volt :( a fiú vallásos volt és én képtelen lettem volna vallásos lenni és naponta gyülekezetbe járni :( meg é n nem tudok hinni amiben ő :C
2009. máj. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!