Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az, ha válogatós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, ha válogatós vagyok?

Figyelt kérdés
Az osztályomban több fiú is mondta már, hogy felszínes vagyok. ez miért baj? Csak szeretném ha szép fiúm lenne.
2011. dec. 11. 12:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nem baj. De ha te magad nem vagy olyan szép, akkor hosszú egyedüllétet jósolok neked.
2011. dec. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Nekem nem baj.
2011. dec. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Átlagos lány vagyok. De ha én nem vagyok szép attól még a fiúm nem lehet szép?
2011. dec. 11. 12:11
 4/25 anonim ***** válasza:
Ez csak neked baj, nem nekünk...
2011. dec. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Csak arra figyelj,hogy ne legyél túl beképzelt,mert annak pofára esés lesz a vége.Ez egy jó tanács akart lenni.

21L

2011. dec. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Nem gond. Csak ne csodálkozz, ha egy műmacsóval hoz össze a Sors. Ők nagyon szépek tudnak lenni.
2011. dec. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Nem baj, én is ilyen vagyok :p

De figyelj, ha megteheted miért is ne? :p Én megtehetem, hogy válogatok... :D :P

Ha te is, akkor hajrá :D

2011. dec. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, csak fiú vagyok. Eléggé válogatós vagyok, és talán ezért vagyok sokszor egyedül. De nem gond, ha majd xy év múlva megtalálom az Igazit, akivel boldog lehetek. Te se add lejjebb az elvárásaidat, mert olyannal nem lehetsz boldog, aki nem tetszik meg neked. A külső megfog, a belső pedig megtart. :)) Sok sikert!
2011. dec. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Kobudera ***** válasza:

A szépség relatív... Lehet szép fiúd aki okos, és üres mint egy lyukas hordó, lehet buta csúnya fiúd, és lehet közepes, kiemelkedő stílussal aki aztán egyszer csak lehet tökéletes...

Rossz hír, tökéletesség nem létezik, csak törekvések felé. Mennyire számít Neked a külső?

2011. dec. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. 21F
2011. dec. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!