Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az, ha válogatós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, ha válogatós vagyok?

Figyelt kérdés
Az osztályomban több fiú is mondta már, hogy felszínes vagyok. ez miért baj? Csak szeretném ha szép fiúm lenne.
2011. dec. 11. 12:08
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

valogass nyugodtan,maximum senki nem fog veled szoba allni.

arra nem gondoltal,hogyha te allitasz magas igenyeket akkor veled szemben is fognak?

magyarul aki neked kellene annak kozel sem biztos,hogy te is kelleni fogsz.

ez van.

2011. dec. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
0%
hát pl. én nem járnék veled soha, ha nem vagy szép.
2011. dec. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
2011. dec. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

ne legyél válogatós kislány edd meg szépen a spenótot is!

meg aztán ha egy ilyen szépfiú azt mondja, hogy te nem kellesz, mert nekem szép lány kell, nem átlagos,hogy fog az neked esni?ha egy átlagos srácot vissza utasítasz,neki az nem egy jó érzés,ráadásul nem a külső a legfontosabb, lehet egy modell a pasid, ha bunkó, buta és megaláz mindenki elött.gondolkodhatnál ezen

2011. dec. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
De lány vagyok az én feladatom lenne, hogy azt a fiút választom aki nekem és a barátnőimnek is nagyon tetszik.
2011. dec. 11. 12:20
 16/25 anonim ***** válasza:
59%
Unatkozol, hülye gyerek? Ez tuti kamu kérdés, gondolom vasárnap délben sajnálatra méltóan nincs jobb dolgod.
2011. dec. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

a barátnőidnek mi közé hozzá hogy ki tetszik neked, és hogy kivel jársz?

amúgy csak abból tudsz akkor válogatni akinek tetszel, akit nem érdekelsz azzal semmit sem tehetsz

2011. dec. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
nem baj, egyébként sem az osztályból kell választani. sőt, onnan kell a legkevésbé.
2011. dec. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

"De lány vagyok az én feladatom lenne, hogy azt a fiút választom aki nekem és a barátnőimnek is nagyon tetszik."


Most magadnak keresel pasit, vagy a barátnőidnek?

2011. dec. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 cynic ***** válasza:
68%

"Unatkozol, hülye gyerek? Ez tuti kamu kérdés, gondolom vasárnap délben sajnálatra méltóan nincs jobb dolgod."


akár kamu, akár nem, nagyon sok ilyen nő van, csak nem mindegyik ismeri be (elvégre ki mondana olyat magáról, hogy "ja igen, én is egy felszínes ribanc vagyok!")?

2011. dec. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!