Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi és nő között lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi és nő között lehet barátság?

Figyelt kérdés
2011. dec. 11. 12:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egyénfüggő. Van aki eltudja választani a nemiséget van, aki nem.

Nekem személyszerint ha egy lány külsőleg tetszik és még barátilag is el tudunk lenni akkor miértne lehetne több?

2011. dec. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nálam működik. Szinte a legjobb barátom egy fiú. Nem mondom,hogy időnként nem éreztem azt, hogy többet is szeretne. De ez sose került kimondásra...az én irányomból sose volt több ez mint barátság.Mi több mint 9 éve jóban vagyunk. Hetente/kéthetente találkozunk. :)
2011. dec. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem nem sok esély van rá,nekem csak olyan fiú barátom van,aki meleg,szerintem ez csak így lehetséges...:S

21L

2011. dec. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Elöbb utobb valamelyikben szerintem biztosan felmerül a szex gondolata.Lehet szexelnek is elöbb utobb,de ezmellett el tudom képzelni,hogy barátok maradjanak:) 34f
2011. dec. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lehet.
2011. dec. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

vannak nő barátaim egy-kettő, nem facérok, nagyon jóban vagyunk, segítjük egymást, sokat járunk át egymáshoz vendégségbe, párjukkal is jóban vagyok, igaz őket később ismertem meg.

és igen, megdugnám őket mind, kivétel nélkül, mert férfi vagyok, de ez eléggé másodlagos.

2011. dec. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet. Nem mindenkihez vonzódunk, azért az elég érdekes lenne.
2011. dec. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak egy példát hozzak fel: pl. a nagy darab nőket sokan nem szeretik, de attól független barátnak szerintem simán elmennek egyeseknek, akik a barátságnál nem a külsőre adnak.
2011. dec. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet, de ne legyen inkább. Nekem is volt egy ilyen társaságom, mind a mai napig bánom.
2011. dec. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem a legjobb barátaim egytől-egyig fiúk. Jobban belegondolva nincs is igazán közeli lány barátom, azok inkább csak felszínes "barátságok". De nem is hiányzik, a fiúkkal bármikor bármiről tudok beszélni.


23L

2011. dec. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!