Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék barátokat és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék barátokat és barátnőt szerezni? 15F

Figyelt kérdés
Most mentem gimibe és az általános iskolában szinte mindenki utált és hülyének tartott. Szerintem egyáltalán nem vagyok se hülye, se bunkó, csak a rossz társaság hozta ezt ki belőlem. Most, hogy új társaságba kerültem megpróbáltam barátkozni több kevesebb sikerrel. Csak olyanok bizalmát tudtam elnyerni akik elég messze laknak, és bejárósok. A lányoknál általában csak az "inkább barát" szinten vagyok. Egy szép lány osztálytársam találkozott a volt osztálytársaimmal és ők elmondták neki, hogy milyen voltam. Szerintem most már teljesen megváltoztam és egyre jobban érdeklődök a lányok iránt. Nem nagyon tudom, hogy hol lehet ismerkedni, mert az iskolán kívül máshova nem nagyon járok. Az is gondot okoz, hogy hol szilveszterezzek, mert nem akarok egyedül otthon maradni. Most elég Forever Alone alkat vagyok és ezen nagyon szeretnék változtatni, de nem tudom, hogy hogyan.
2011. dec. 5. 01:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
kísértetiesen emlékeztetsz engem az 5 évvel ezelötti magamra :) szóval kitartást tesó menni fogd csak magadat add végig :)
2011. dec. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló cipőbe járok nincsenek nagyon barátaim sulin kívül nem nagyon mozdulok ki és a rosztársaság miat akikel logtam 2008körül amiat elb@sztam párdolgot még akkoriban és változnék de nem nagyon de ismerkedni azért szoktam netten több kevesebb sikerrel

16/f


amúgy merre laksz ?

2011. dec. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az ilyen szürke egerekből lesznek a való életben a legnagyobb királyok! :)

Egyébként mivel suliba jársz, így nyilván suliban vagy a legnagyobb közösségben, mindenképpen ott kell kezdened a barátkozást, de ezt tekintheted alapnak. Később az osztálytársak barátai is a te barátaid lesznek, és mivel minden társaságban vannak lányok is, így egy idő után nem lesz nehéz barátnőre szert tenned. De a sulin kívül jobb kezdést nem nagyon tudok. Már lassan fél év lesz, mit csináltál eddig? Egy közös buli az osztálytársakkal sok mindent megváltoztat. Én is első bulimat a 9.-es új osztálytársaimmal töltöttem. Nincs semmi, ami úgy megpecsételne egy barátságot, mint a közös hányás:) szóval ne add fel!

Hajrá! ;)

2011. dec. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hittel és kitartással mindenen tudsz változtatni kedves barátom. Tudd mindig hogy ki vagy és hova tartasz az életben. Legyél határozott talpra esett és őszinte kellő vagánysággal, ha azt mondod 9-re ott vagy, 55-kor jó ha ott vagy! Ezek tapasztalt dolgok. Ezeket tudom tanácsolni, és szerintem lesz megfelelő barát és barátnő, csak lássák milyen vagy. Kitartás! A változás nem 5 perces folyamat. Nálam se 5 perc volt. 1 év.. KITARTÁS

18/F

2011. dec. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a biztató válaszokat.
2011. dec. 5. 14:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Én meg azon aggódom, h miért nincs barátom... Kezdeményezz, ne add fel és légy önmagad. Hajrá :D
2012. febr. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szombathelyi vagyok. Már lassan 3 hónapja írtam ki ezt a kérdést. Akkor igen mély ponton voltam. Szilveszterkor szereztem egy igen jó barátot. Nemsokkal utána barátnőm is lett, de sajnos 1 hete szakítottunk. Azóta már tényleg sokkal jobban mennek a dolgok.
2012. febr. 22. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!