Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem? Bővebben lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem? Bővebben lent

Figyelt kérdés

miért nem tudok elmenni hüvelyben????? csiklóban mindig elmegyek de hüvelyben nem mentem még el és már zavar és ciki.

bunkók kíméljenek.


2011. dec. 11. 15:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Cukkiii^^
2011. dec. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sok nő nem képes a hüvelyi orgazmust elérni..
2011. dec. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%

Ez miért lenne ciki? Nem az orgazmus a cél, hanem azt, hogy élvezd az együttlétet! Ha nem görcsölsz a dolgon, akkor nagyobb eséllyel fog menni!

Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy?

2011. dec. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Sokat stresszelsz ezen a témán. Próbáld meg elengedni magad és add át magad a barátodnak had kényeztessen.

Biztosan lesz eredménye.

2011. dec. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

15:12

17éves

2011. dec. 11. 16:46
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom mitől lehet, de ez gyakoribb mint gondolnád. 22 leszek és...:/
2012. febr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Probálj ki más pózokat, kisérletezz hogy a legjobb.
2012. febr. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
már mindent próbáltunk,csináltunk...:/ lehet hogy a "partner" a rossz???
2012. febr. 4. 20:00
 9/11 anonim ***** válasza:
76%

Fogós kérdés, szerintem sok nő ezért váltogat faszikat, mert senki nem tudja kielégíteni őket, de ez sokszor nem is a pasin múlik.

Próbálj valami izgatóra gondolni, amikor dugnak, pl hogy most kapod meg a gyerekedhez szükséges anyagot és akkor lesz ő is egészséges ha a punciddal kiszivattyúzod a hapsid farkát ;)

2012. febr. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Valaszolok ***** válasza:
Ne a partnert hibáztasd.Lehet ha mással csinálod ott sem leszel rá képes.Sok előjáték,ez a lényeg.
2012. febr. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!