Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hagyjam vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hagyjam vagy próbálkozzak még?

Figyelt kérdés
2 éve ismerek egy srácot.Az első találkozásunkkor nekiment egy oszlopnak.xD Mondhatni h megvolt az első pillantás:) Rengeteget beszéltünk msn-en, de arról volt szó, hogy elmegyünk valahová, valami mindig közbejött.. valaki mindig bekavart nekünk. próbáltam többször megbeszélni vele a dolgokat, de soha nem sikerült, mert mindig ideges lett, ha az érzéseiről kérdeztem. Tovább kellene lépnem, de nem tudok, mert annyi tisztázatlan kérdés kavarog még bennem. Próbáljak meg vele még egyszer beszélni, vagy hagyjam a fenébe?oO
2011. dec. 11. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:

"Az első találkozásunkkor nekiment egy oszlopnak." :ASD:SDA:SDA:DS::SAD:SDA::D:ASD:SAD: Fejbevágó élmény lehetett :DSA:


Persze, hogy próbálj emg vele beszélni. Addig ne hagyd...



21F

2011. dec. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekiment egy oszlopnak XDXDXD ez hatalmas XD

Beszélj vele. Ebben az esetben vagy abszolut hidegen hagyod már, vagy nagyon beléd van esve- szerintem. Csak maga sem tudja talán.

2011. dec. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!