Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális h tökre be indit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális h tökre be indit ha egy fiun deszkás cipő van? Én is fiu vok

Figyelt kérdés

Meleg vok... és tökre fel tud izgatni ha egy srácon meglátok egy jó cipőt... dc osiris vans ilyesmi meg a conversek között is vannak jók :P Van h direkt olyan képeket meg vidiket keresek és arra rejszolok... nem is kell h a srácot mutassák elég csak a cipő h rajta van a srácon... ez mennyire normális? Más is van evvel igy?

15/F


2011. dec. 12. 13:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egy fiú ismim ugyanígy volt de ő torna cipőkre gerjedt gáááááááz :S
2012. febr. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Van más is így :), de a legtöbb ember ezt többszörösen furcsának találja, mert azért elég extrém fétis. De végül is ártalmatlan. :D
2012. szept. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
én pont ugyanezekre gerjedek :D szerintem nem gáz, mindenkinek megvannak a maga dolgai :D 19/F
2014. nov. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
En is pont ilyen vagyok😀. Szerintem nincs ezzel semmi baj.
2015. szept. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!