Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan 20 év feletti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan 20 év feletti férfiak akiknek soha nem volt semmilyen kapcsolatuk nőkkel?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok hogy meleg vagy ilyesmi, hanem csak egyrészt az okra hogy miért (pl. ronda vagy, vagy bártotalan stb...) és arra hogy hogy bírjátok nélküle illetve mások mit gondolnak erről a környezetetekben.
2011. dec. 12. 14:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

15:12

Nem mondtam, hogy fejlettebb vagyok, csak azt, hogy bonyolultabb, nehezebb eset. Nem gondolom azt, hogy akinek barátnője van az már egyből primitív lenne, elnézést, ha ez jött le belőle.


Abban egyetértünk, hogy az értékeimet nem igazán tudom demonstrálni nekik, már ha erre gondoltál.

2011. dec. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Igen. Vannak. Jópáran.

Én magam is is ilyen vagyok.


Környezetem nem nagyon érdekli a dolog. Sokszor engem sem.

Néha persze előtör a hiányérzet, de igyekszem elterelni a figyelmem.


21F

2011. dec. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én is igazából még az lennék, ha nem mentem volna el egy lányhoz.


Igen, egy hivatásos lánnyal vesztettem el 21 éves koromban a szüzességemet és nem bántam meg. Sőt, ha nem történik hamarosan javulás ismét elnézek a lányhoz, mert nagyon megkedveltem, testileg-lelkileg szimpatikus volt és nagyon kedves, türelmes, segítőkész.


Javaslom mindenkinek, akinek nem jön össze 18 éves koráig, hogy húzzon el nagyon gyorsan egy hivatásoshoz, mert ez már jobb úgysem lesz én is több évig próbálkoztam a neten lányokkal ismerkedni de semmi!!!


Élőben pedig a mai napig egy félénk, gátlásos (kivéve az ágyban :D :)csendes, elmélkedős fiú vagyok, akit igazából sosem vettek észre a lányok én csak jó haver lehettem a sok kigyúrt vagy jóképű menő, nagydumás, cigis-piás gyerek mellett.


A legrosszabb, hogy akkor libidóval átkozott meg az élet, ami már engem 11-12 éve korom óta kínoz, amióta elkezdtem masztizni, mióta meg szexeltem azóta még inkább vágyom, pedig már így is nagyon-nagyon vágytam a szép nőkre.


De sajnos ez van, nem kellek nekik, szívtam rendesen.


Bár nem izgat, mert most lesz hobbim, amivel lekötöm magam reményeim szerint, de így is mindig vágyom a szerető, kedves, megértő és persze szép, szexi barátnőre, mint minden értelmes és normális férfi.


Küzdök, mert az élet és ha valahogy sikerül végre feltornáznom az önbecsülésemet, önbizalmamat lesmárolok egy lányt, ha beledöglök is! :D



22/F

2011. dec. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

egyik uncsim mindjárt 30 és a csókról álmodozik, pedig okos, és jók a szociális képességei... és nem is buza :S


F18 nekem se volt semmi extra, de tenni fogok érte

2011. dec. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!