Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak olyan férfiak, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan férfiak, akiknek egyszerűen nem lehet kapcsolatuk?

Figyelt kérdés

Itt nem betegségre gondolok, hanem valami más, meg nem határozható okra.


Én pl. nem vagyok csúnya, magas vagyok, van humorérzékem, intelligenciám (ezeket mások mondják, sőt mindenki ezt mondja rólam!), mégse jött össze egy lánnyal se 6 év alatt, amióta próbálkozok.


Valahogy elkerülnek, levegőnek néznek. Néha jól elbeszélgetnek velem, de mint férfi nem jövök szóba. Komolyan mintha el lennék átkozva. Mintha lenne bennem valami nagyon elrejtve, ami taszító a nők számára, amiről még én se tudok, és amit senki se tud megmondani hogy micsoda, egyszerűen csak érzi a lány, hogy velem nem érdemes.


2011. jún. 26. 09:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Vannak, pl. én, bár én tom h azért, mert nagyon ronda vagyok.
2011. jún. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Azért, mert csak barátként jelensz meg, változtatnod kellene, hogy férfiállatként tekintsenek rád mint szexuális partnerre, akivel érdemes lefeküdni!


Nálam is ugyanez van, csak én meg nem is érzem magam jó palinak, mert alapból alacsony és vékony vagyok sajnos!

2011. jún. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Ugyanmár..ez csak rizsa...


Belmondo,és Depardeau is bejön nagyon sok nőnek!


Igaz,hogy kő gazdagok,de akkoris...XD

2011. jún. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Mintha csak én írtam volna ki a kérdést...
2011. jún. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Jó, de aki szegény, alacsony meg vékony és nagyorrú az kösse fel magát?!
2011. jún. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Tegyél fel képet!És én megmondom hogy mi a gond!
2011. jún. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Gondoltál már arra, hogy a dolog másik oldala, hogy nem törték össze a szívedet, nem csaltak meg, nem perelték el a házadat, nem kell gyerektartást fizetned, nem kell egy hárpia zsémbelődését hallgatnod, szabad vagy élni, sportolni, azt csinálsz és akkor amit akarsz, senki nem áll az álmaid útjába, a pénzed nem a gyerekek taníttatására + majdani életben elindítására kell kuporgatnod stb stb... Mindennek van jó oldala is.
2011. jún. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

+ nem kell azon agyalnod, hogy ugyan má' miből tartod el a családod, ha véletlenül munkanélküli leszel.


Hagyd a csodába az egész nő problémát. Ha valakinek kellesz, hát próbáld meg, ha meg nem, akkor legyen egy óriási buli és játék az életed egyedül.

2011. jún. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Sprotolj, vegyél egy xbox-ot, utazgass, kirándulj, tnaulj egy nyelvet, sétálj nagyokat, barátkozz. Nehogy má' a csajok miatt szomorkodj egész életedben. Ha nem ehetsz körtét, akkor örülj az almának, banánnak, datolyának... ezer más öröm vár rád. És a körte meg igencsak kásás néha... lehet nem vesztesz semmit, ha nem kapsz belőle...
2011. jún. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hát öreg, az a helyzet, hogy egy olyan kapcsolatot nem láttam még, ami gallyra nem ment volna idővel. Akik meg együtt maradnak, azok úgy élnek, hogy nagyon nincs mit irigyelni rajta. A szerelem 2 hónap után elmúlik és utána kezdődik a fekete leves. Örülj a szabadságodnak!
2011. jún. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!