Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed az olyan fiúkról akik azért lettek öngyilkosok mert sokáig nem találnak maguknak barátnőt?

Figyelt kérdés

25 évesen lett öngyilkos egy fiú.


Egyszerűen nem tudom megérteni ,hogy egy ilyen dolog miatt ,hogy lehet öngyilkos valaki.


2011. dec. 12. 15:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
nekem 1 ismerosom 20 evesen lett ongyilkos, pedig elegge talpraesett srac volt,
2011. dec. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

fiú v. vagy lány?

én azt nem értem, hogy ezen te mit nem tudsz megérteni?!

2011. dec. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

lány vagyok.


Azt nem értem ,hogy miért adta fel.

2011. dec. 12. 17:18
 14/22 anonim ***** válasza:
Én már rég feladtam, csak nem úgy, h megöljem magam. Egyszerűen azért, mert nem ütöm meg azt a minimális szintet külsőre, h ne undorodjon tőlem minden lány. Gondolom az a fiú is vmi ilyesmi miatt nem kellett senkinek.
2011. dec. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

miért adta fel? mindennek van egy lélektana! lány létedre ezt valószínű sosem fogod megérteni, főleg ha kicsit csinos vagy akkor meg pláne!

ha már nagyon a gödör alján volt, ami nyilvánvaló, akkor jobb nekik így, hidd el.

2011. dec. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Pont azért nem volt önbizalma, mert egy gyenge "ember" és csak a gyengék adják fel a küzdelmet, és választják a jóval egyszerűbb halált.
2011. dec. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

ma 18:36 az igaz, hogy csak a gyenge emberek választják a halált. De ha már abszolut nincs miért élned, semmi örömöd nincs az életben, akkor miért élni? Az onnantól már csak vegetálás. Várod, hogy mikor halsz meg. Öngyilkosággal is ugyan ott vagy, csak nem kell várnod.


És azt se mondanám, hogy aki megteszi az gyáva, mert elég nagy bátorság kell hozzá.


Persze ettől függetlenül nem tartom jónak az ilyesmit.

2011. dec. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Az, hogy találsz-e célokat csak rajtad múlik...
2011. dec. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Lassan kezem megérteni szegény srácot... Sajnos már 27 vagyok, de nem volt még senkim mert finoman szólva nem vagyok egy ideális kinézetű pasas és önbizalmam sincs. Iszonyat szar azzal a tudattal élni hogy a kutyának sem kell az ember. De küzdeni fogok érte hogy javítsak a kinézetemen. Ha azután sem jön össze semmi a akkor a 30. szülinapom előtt megölöm magam, mert NEM leszek 30 évesen szűz. De prostihoz nem megyek, nem fér bele az értékrendembe.
2011. dec. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Attól, hogy kitűzöl magad elé egy célt, még nem leszel boldog. A boldogság nem egy dologból áll, hanem sok kicsiből. Ha egyik is hiányzik az már nem az igazi. Ha levágják a lábad, attól még ember leszel, de nem teljes.
2011. dec. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!