Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Szólított le már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Szólított le már titeket normálisan férfi?

Figyelt kérdés

Érdekelnének a tapasztalatitok!

Engem eddig csak bunkó módon szólítottak le.

- Jó a csöcsöd, ismerkednék veled. (egyszerű póló volt rajtam)

- Orrba szájba b*sználak, ráérsz-e? (őszies idő, semmim nem lógott ki)

Rengeteg részeg fazon mászkált már oda hozzám, mindenféle ocsmány szöveggel, és még nekik állt feljebb mikor elküldtem őket, mert foglalt vagyok, még bizonyítékot is akartak...

Ezek az utcán történtek, mikor mentem valahova vagy vártam a buszt.


Megjegyzésképp: nem vagyok egy csicsapics@, molettebb, nőies, de nem kihívó fekete ruhás lány volnék.


2011. dec. 11. 14:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Dugnálak,lőnélek mint Amerika Üzbegisztánt !
2011. dec. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem, soha.

23/N

2011. dec. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én normálisan szoktam, pl ha megtetszik egy kasszás. Megkérdezem, h meló mit szólna egy kávéhoz, pl. 34F
2011. dec. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Normálisan még soha! Mindig csak bunkók jönnek oda hozzám, pedig én sem öltözködök kihívóan egyáltalán. Egyszer egy normálisabbnak tűnő srác szólított le, de pár perc beszélgetés után elkezdett a szexre célozgatni... Egyáltalán nem rajongok ezért az utcán való ismerkedésért... 21L
2011. dec. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
18%
Kedves lányok, ez azért van, mert aki normálisan közeledne, azt visszautasítjátok a külseje miatt, még mielőtt elmondhatná amit akar. Esetleg már szemezni se vagytok hajlandóak vele, ezért aztán oda se megy.
2011. dec. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én is hozzászolnék ha nem gond,22/fiú vagyok.Ott kezdem hogy a normális férfi nem fog leszollitani az utcán mert aki normális az visszahúzodobb és nem az a nagyszájú bunkó mint a többi és nem az utcán fog ismerkedni.Lehet megnézi az illetőt de nem szól egy szót se de ti lányok nem veszitek azt észre aki csak néz és a bunkó mögött áll és akár téged figyel.Mindig arra figyeltek hogy a bunkó mit csinál veletek de ha egy kicsit mögé látsz a dolgoknak akkor az utcán a bunkó mögöt ott állhat az a normális srác akivel ha szemeznél vagy akármilyen jelet adnál neki akkor venni fogja a bátorságot és odamegy hozzád és normálisan elbeszélgethettek.Én is ilyen vagyok csak ti lányok nem veszitek észre a férfiak másik felét aki normális és nem csak a sexre megy h megdöngessen valakit,neki a nekem is a szeret hiányzik és nem a sex.Ha belegondoltok ebbe az egészbe nagyon is igaz és változtatni kéne rajta és akkor legközelebb azt fogod posztolni vagy akárki h megtalálta azt a srácok aki normális és megbecsüli és egy rossz szót sem szol a nők felé és ez a réteg nem veri át a nőket vagy használja ki hanem Szereti és megbecsüli a női nemet.Kell ennél több????


Megjegyzem akkor én is,hogy nem vagyok csúnya,sportos vagyok,sportolok jófej vagyok őszinte és tudok szeretni.Tudom h most jönnek az h ilyen nem létezik meg nem hiszitek el meg hasonlo,de igen is van csak észre kell venni.:D

2011. dec. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"Kedves lányok, ez azért van, mert aki normálisan közeledne, azt visszautasítjátok a külseje miatt, még mielőtt elmondhatná amit akar. Esetleg már szemezni se vagytok hajlandóak vele, ezért aztán oda se megy."



Csúnyafiú, ugye ezt te sem gondolod komolyan? És akitől undorodunk, mit kezdjünk vele?

2011. dec. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Engem is szólítottak már le sokszor de egyik sem jött volna be egy picit sem. Vagy rondák, vagy bunkók vagy szánalmasak. engem jobb normális pasi sosem szólított még le, sőt rám se néznek.

Lehet h ronda vagyok, de az is lehet hogy 22F-ne igaza van, a rendesebb nem kezdeményez, nem szemez, hanem elvárja hogy a nő udvaroljon.

Én ezért sem szeretem az utcai ismerkedést, tuti nem százas akar veled ismerkedni...

2011. dec. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
16:50 Az a baj, h nemcsak azt utasítjátok vissza, akitől undorodtok, hanem mindenkit, aki csak szimplán nem tetszik. Esélyt sem adtok rá, h a dumájával v a személyiségével hódítson meg (mondjuk az amúgy is lehetetlen).
2011. dec. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
16:55 Mint ahogy a fiúk is visszautasítják azt a lányt aki nem tetszik nekik... :)
2011. dec. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!