Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet esélyem egy nagyon szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem egy nagyon szép lánynál, ha én nem nézek ki jól egyáltalán?

Figyelt kérdés
Szóval van egy osztálytársam. Gyönyörű, nagyon okos, művelt, kedves. Tudom, hogy nagyon sok fiúnak bejön, de neki egyik sem kell, hozzájuk se szól soha (mondjuk ezt a fiúk sem erőltetik, de a háta mögött beszélik mindig hogy milyen jól néz ki). Viszont velem mindig kedves, sokszor odajön hozzám, kedvesen beszélget, érdeklődik felőlem stb annak ellenére, hogy én csúnya, önbizalomhiányos vagyok, és még ki is közösítenek az osztálytársaim. Nem vagyunk gazdagok, ez látszik is rajtam. Szerintetek lehetséges, hogy a lány komolyabban érdeklődik irántam? Vagy csak sajnál, és azért jön oda mindig hozzám? Nem merem tőle megkérdezni, mert félek, hogy hülyét csinálok magamból :( Pedig az egy álom lenne, ha ilyen barátnőm lenne, mert ez a lány 10-ből 10-es külsőre-belsőre, higgyétek el! És úgy érzem, szerelmes vagyok belé. Bocsi, ha kicsit hosszú lett. 16/F
2011. dec. 12. 19:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
idióta barmok miért kell mondani hogy esélytelen ha nem is ismeritek? mondta hogy önbizalom hiányos lehet h jól néz ki csak magát nem tartja annak... ne törődj velük :d szerintem van esélyed hidd el van egy két ismerősöm aki nem néz ki a legjobban de isteni csajuk van :D menni fog neked is (:
2011. dec. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 kolosbean ***** válasza:
ha van elég pénz a zsebedben simán van esélyed. Lassan elérsz abba a korba, amikor jogsid is lehet, elfuvarozod ide-oda egy alfa romeoval és nem lesz itt gond.
2011. dec. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

szerintem azért keresi veled a kontaktot mert te nem nyomulsz rá és azt hiszi h tudod hogy nincs nála esélyed és ezért nem is fogsz nyomulni.Én így gondolom.

20L

2011. dec. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Vagy ne adj isten egy normális lányról van szó, a kérdező pedig egy kedves, értelmes, és a maga módján helyes fiú (csak ebben az elferdült világban hiszi úgy, hogy nem az), és mégis összejönnek nekik a dolgok.

Hajrá, hívd meg egy italra, vagy valamilyen kötetlenebb randira, és PRÓBÁLD MEG. Ne hagyd, hogy a sok idióta előítélet elvegye az önbizalmad. Nem te érsz keveset, csak ez a kib*szott materialista, elcseszett értékrendű világ akarja elhitetni veled...

2011. dec. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

nem vagyok pénzes, ahogy már leírtam...

a többieknek köszönöm a válaszokat. nem, tényleg nem nézek ki jól. bár leginkább azért vagyok önbizalomhiányos, mert az osztályom televan gazdagokkal, és egyedül én vagyok az, aki nem áll olyan jól anyagilag, ezért teljesen kirekesztenek maguk közül. Egyedül ez a lány az, aki foglalkozik velem, mert ő sem szereti a többieket.

2011. dec. 12. 20:14
 16/21 anonim ***** válasza:
Priviben sem küldesz képet? Szívesen mondok őszinte váleményt.. Nekem is jól esik, amikor mások segíteni szeretnének, és én is igyekszem másoknak segíteni. Ami pedig azt illeti, lehet, hogy bejössz neki, hidd el, nem minden lány felszínes.. Barátnőimen ha végignézek, egyiknek sincs félistan pasija, pedig némelyik közülük nagyon szép lány.. Én sem a külsőre megyek, soha sem álltam le valakivel csak mert jól néz ki. Egy komoly kapcsolatom volt eddig, és az exemben is a belsője fogott meg először. Szóval lehet, hogy a lány lát benned valamit, de lehet csak tényleg barátot, nem tudom. De az idő meg fogja mutatni, esetleg próbálj vele többet foglalkozni, akár elhívni egy italra, moziba. Aztán meglátod mi lesz.
2011. dec. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
beszélj, barátkozz vele nyugodtan. DE! én a helyedben nem élném bele magam, hogy köztünk több lesz mint barátság, mert csodák pedig nincsenek...
2011. dec. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
köszönöm, azt hiszem megadtátok a bátorságot, és tényleg elhívom egy italra :)
2011. dec. 12. 20:18
 19/21 anonim ***** válasza:

Szerintem eléggé barátzónában vagy és onnan kikerülni szinte lehetetlen.

De azért egy próbát megér, ne nekem legyen igazam :)


19/L

2011. dec. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
kérdező küldtem privát üzenetet olvasd el ha gondolod írj vissza ;)
2011. dec. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!