Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 éves lány vagyok és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves lány vagyok és nem volt még barátom. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
iNem vagyok csúnya, sőt, sokan érdeklődnek irántam, de mind buták. Mindnek csak a bulizás a lényeg, én pedig nem szeretem az ilyen jellegű kikapcsolódást. Én olyan fiút képzelek el magam mellé, aki tanítani tud engem, fontos dolgokat megmutatni. Legyen talpraesett, a külső nem számít. Irreálisak az elvárásaim? Köszi hogy elolvastad ^^
2011. dec. 12. 21:00
1 2
 1/13 anonim válasza:

Én is 17 vagyok és még nem volt bnőm:D

Nagyon ritkán járok buliba akkor se diszkóba,

Nem vagyok hülye,és még gitározni is tudok:D (nem csajozás miatt csinálom)

2011. dec. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem irreális. Bár jobban belegondolva, a mai világot alapul véve talán mégis az...:)Ritka az ilyen lány, kár, hogy kevesen vagytok ilyenek...
2011. dec. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Akkor keresgélj a 30asok között.:D Pont az ilyen lányok mondják azt még a 20felettiekre is, hogy nem elég férfiasak... Pedig de:P 22F
2011. dec. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Eddig azt hittem, hogy túl válogatós vagyok, de ezek szerint nem... :D
2011. dec. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is pont ugyan ilyen lány vagyok :) 17/L
2011. dec. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Hát a mai világban valóban nagy elvárás ez. Én sem járok bulizni, többre értékelek egy jó beszélgetést vagy kirándulást, bár nekem azért számít a külső. Légy nyitott és ismerkedj, biztos találsz olyan fiút akivel értékelitek egymást.
2011. dec. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Ilyenkor mindig van ezer meg egy ilyen lány, de ha kimegyek az utcára...
2011. dec. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
Jól van csajok:) Önéletrajzzal lehet nálam jelentkezni:P
2011. dec. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Izé.... 21 éves srác vagyok, orvostanhallgató Pécsen, hol találok, olyan lányokat, akiket az ember agya is érdekel, nem csak a magassága és az izmai. Mert kezdem azt hinni, hogy az ilyen lányok nem léteznek, pedig még azt sem mondanám, hogy ronda lennék.... de ha nem vagy bunkó partyállat, akkor bizony lányok, hiába mondtok bármit esélyem sincs.
2011. dec. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Te sem vagy különb... mert te meg azzal villogsz, hogy orvos leszel:D
2011. dec. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!