Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez soha nem jön el, ez csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez soha nem jön el, ez csak az én buta álmom?

Figyelt kérdés
Sziasztok , még nem volt barátom, lehetett volna de most nem ezen akarok siránkozni. Vajmi kevés ember tetszett eddig, külső alapján is ítélek nem tehetek róla, de a belső is fontos; a kettő együtt; ragadjon meg egy személyiség. Úgy érzem, arról "álmodozok" hogy hamarosan összefutok azzal a sráccal aki az első barátom lesz, az "álom pasival" akivel egy hullámhosszon leszek. Érzem hogy elfog hamarosan jönni, és akiben egy kisebb unszimpatikusságot látok, nem akarok vele kapcsolatot teremteni. Nem szeretem magam amiért ennyire válogatós vagyok.:/ nem tehetek róla, de olyannal nem akarok járni aki iránt nem érzek vonzalmat, nem akarom becsapni, viszont nagyon jó lenne ha lenne mellettem egy olyan fiú akit szeretek. Nem kell hogy full helyes legyen, csak vmiért szeressem. Várjak erre a fiúra aki az "álmaimban van" vagy adjak olyanoknak esélyt akik nem jönnek be nekem? (tudom énse vagyok vmi extra szépség)
2011. dec. 12. 22:03
 1/8 A kérdező kommentje:
15L
2011. dec. 12. 22:04
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. dec. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
egy kicsit bővebben is ki fejtenéd/tek?
2011. dec. 12. 22:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne adj lejjebb az igényeidből, csak maradj nyitott. Többi majd alakul.
2011. dec. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd az igényességet. ;) 15/L :P
2011. dec. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Én is teljesen így érzek...nem tudom hol találhatnám meg aki az igazi lelki társam,és számíthatok rá mindenben..de ha gondolod segíthetek valamiben...

15/F

2011. dec. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Türelem rózsát terem!!!!!! Megéri várni, ha még az az idő hosszú is. Én 26 elmúltam amikor megtaláltam a nagy Ő-t. Több, mint 10 évet vártam rá. Nem voltam ezelőtt soha szerelmes és alig voltak "pasijaim" is.
2011. dec. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mutass magadról egy képet, megmondom, mennyire vagy jó :) De biztos vagyok bene, hogy valami csini vagy! Egyébként hol laksz? Az a baj, mint ahogy leírtad a lányok többsége a túljót keresi, miközben köztudott, hogy a "szépfiúk" csak kihasználják a lányokat. Úgyhogy ha csalüdni akarsz, vagy azt akarod, hogy egy "szépfiú" kihasználjon, akkor válassz olyat! Ha olyan kapcsolatot szeretnél, ahol igazán szeretnek, akkor elégedj meg egy "helyes" kategóriájú fiúval. Egyet ne felejts el! A túl jó az nagyon sok embernek kell! Tehát ha olyat választasz, biztos hogy neki nagy lesz a kísértés és ez már csak rajta múlik, hogy hűséges marad-e hozzád. - Töltsél fel képet nézzelek meg! :)
2011. dec. 13. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!