Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én egy 21 éves lány vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy 21 éves lány vagyok. Van egy 43 éves férfi az életemben és egyszerüen képtelen lefeküdni velem. Miért?

Figyelt kérdés
Nem tudja megtenni,holott mindig azt mondja,hogy nem vágyik másra,mi lehet a baj?
2008. márc. 21. 21:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Az a baja, hogy tudja, hogy az apád lehetne. Azért az idősebb emberek még konzervatívabbaknak lettek nevelve. Hiába hogy szeret és vágyik rád, de nem tudja megtenni, mert a lelkiismerete nem hagyja.
2008. márc. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Talán tényleg ez lehet a baj,csak kár,hogy nem tudom megbeszélni vele,mert kitér a válaszadás alól.Köszönöm a véleményed.
2008. márc. 21. 22:13
 3/11 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem elgondolkodtató.. Neki max 30éve van hátra neked 60éved...


Egyébként pedig egy apa hiányának pótlása nem ér fel egy valódi férfi iránti teljes szerelemmel.

2008. márc. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
benne még vn tartás ellenben veled...
2008. márc. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nem kell igy beszolni a masiknak!!! (3ik hozzaszolonak). A szerelem az erzelmek nem korhoz kotott es nem hatarokhoz kotott!!!! lehet h egy 43 eves sokkal tobb szeretetet tud adni min a lany korabeli fiuk tobbsege. egy 43 eves tobbsegenek mar benott a feje lagy mig egy 21 ev koruli fiut inkabb sexualitas vezere; bar tosztelet a kivetelnek!!! Szerintem nincs ebben semmi rossz.
2008. márc. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

Köztem és a Kedvesem között is elég nagy a korkülönbség. Szeretjük egymást, őszintén. Évek óta boldogok vagyunk, nemsokára babát szeretnénk, de a szex csak akkor megy, ha már mindkét fél lelkileg is fel van készülve. Függetlenül attól, hogy 20 éves, vagy 40. Ha meg nem szeret valaki, csak egyet akar, az egyből az ágyba akar vinni, mert nincs érzelmi alapja. Szerintem hagyj időt Magatoknak, ha őszinte szerelem, menni fog. :)

A 3. válaszadóról no comment...

2008. márc. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem egyszerűen zavarban van előtted. és emiatt van merevedési zavara, vagy csak fél hogy lenne. Gondolj bele, tényleg kor szerint lehetne az apád, vagyis nem egy generáció vagytok. Te még egy feszes ifjú hölgy vagy, a ráncot hírből se ismered. Szerintem egyszerűen fél, hogy leég előtted, így inkább belese fog a szexuális együttlétbe. Szerintem bátorítsd, teremts romantikus hangulatot és biztosítsd, hogy te mindenképpen imádod őt. Talán egy kis alkoholos, gyertyafényes elcsábítós éjszaka sokat lendítene a kapcsolatotokon.
2008. ápr. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem visszatartja őt az a tény, hogy az emberek elítélik, ha ilyen nagy a korkülöbség. Ha őszintén szeret, úgyis legyőzi magában ezt az érzést.

Köztem és a férjem között 28 év van. És magasról ejtünk a társadalomra, mert nagyon boldogok vagyunk. Az meg hülyeség, hogy azt nézzétek, kinek mennyi ideje van hátra. Nem törvényszerű, hogy az idősebb hal meg előbb. Ahogy az sem kizárt, hogy ő 90 évig él, te meg hetvenig, és együtt mentek majd el hosszú és boldog élet után :)

Bocsánat, ha túl szinte voltam.

2008. ápr. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%
Őszinte, nem szinte :)
2008. ápr. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gondold meg, mit szeretnél tőle, és ő vajon mit szeretne tőled (kérdezd meg, ha nem tudod). Ha ennek van jövője, akkor vágj bele. Ha nincs, vagy nincs elég erőtök hozzá - akkor meg hagyd....
2008. ápr. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!