Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már irtam hogy a párom még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már irtam hogy a párom még mindig nem szeretne babát! Már odáig jutottam hogy egyszerűen nem tudok vele lefeküdni, nem kívánom! Mit jelenthet ez? Mit tegyek? Mindennek vége?

Figyelt kérdés
2008. szept. 30. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Miert nem tudsz vele lefekudni? Azert, mert nem akar meg babat? Ha szulhetnel neki egyet, utana megint akarsz majd vele lefekudni? Nem ertem.


Mennyi idosek vagytok?

Miota vagytok egyutt?

Miert nem akar a parod meg babat?

Soha nem is akar majd, vagy csak egyenlore meg nem? Tul friss meg a kapcsolat, vagy az anyagi helyzetetek nem olyan meg? esetleg a politikai hattertol fel?


Sok reszletet kene tudni, hogy tudjunk valaszolni.

Irj egy kicsit meg.

2008. szept. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

10 éve vagyunk együtt!Nem rég vettünk lakást!nálunk a baba téma már 2 éves dolog,de mindig van valami kifogás:most sokat veszekszünk,vagy albérletbe lakunk,most a munkahely nem biztos!De nem érti meg a mai világban már semmi nem biztos!

Neki nagyon fontos a pénz,minden honapban van egy keret és azt nem lehet tul lépni!pl:pár napja nagyon fájnak a melleim,mondtam neki vegyen fel pénzt (én fizum is az ő számlájára megy),de azt mondta hogy inkább majd következő fizetéskor menjek el!kb.ennyi!

2008. szept. 30. 15:02
 3/5 A kérdező kommentje:

volt pl:egy karkötöm meg egy nyakláncom amit tőle kaptam,de sokszor elszakadt!igy vmelyik nap mondta vigyük be és vásároljam le amire szeretném!

de addig jutottunk hogy vehettem két ezüst gyűrűt mert a többi pénz kellett számlára!

2008. szept. 30. 15:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát én választás elé állítanám: én és a baba vagy egyikünk sem. 10 év után nem tudom, mire kéne még várnotok..
2008. szept. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Most szünt meg a munkahelye,de már van másik ugyanazt csinálja!Először azt hittem ez okoz neki problémát,de nem!Megkérdeztem én és baba vagy egyikünk sem elsőre azt válaszolta hogy én!

Szerintem ez elmond mindent!Vagy én vagyok hülye?

2008. szept. 30. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!