Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Önbizalomhiány ellen mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalomhiány ellen mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Régebben még súlyosabb volt mint most,mára már sokat javult a helyzet,de még most is nagyon küzdök vele.A külsőmmel van a gond,az,hogy nem tudom magam elfogadni olyannak amilyen vagyok,nem tetszem magamnak,hiába mondják nagyon sokan,hogy szép vagyok.Ha elmegyek bulizni,nagyon sokan odajönnek,és mondják,hogy de szép vagyok stb.,nem 1 ajánlatot kaptam már,de én úgy vagyok vele,hogy ha az Atyaúristen is mondja,se hiszem el,amíg magamnak se hiszem el.Sőt néha kifejezetten zavar is,hogy ha egy jó pasi bókol,mert ezerszer szebb lányokat is megkaphatna,akkor nekem miért mond olyanokat!!??Mindig ez a kérdés vetődik fel bennem ilyenkor.

Van vmi megoldás erre?

18/L


2011. dec. 13. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Igyááál
2011. dec. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
AZ önbizalmat a sport hozza meg. Szerintem kicsit túlzottan is meghozza, de mindegy, neked most ez a cél.
2011. dec. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2011. dec. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
fényre sötétséget... kettőt
2011. dec. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Netán ha tükör elé keveredsz ne olyan pontokat keress amit kivetnivalónak találsz. Szemkontaktus folyamatos kiépítése minden emberrel, kezdetnek jó lesz, utána flörtölgetések.
2011. dec. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha sokan azt mondják neked, hogy szép vagy, akkor hidd el. Az önbizalom hiány azért van, mert egyesek nem elégedettek önmagukkal. A lényeg az, hogy fogadd el önmagadat, amilyen vagy. Ez a legfontosabb. De viszont azt is elárulom neked, hogy nem minden esetben a külső dominál. A belső tulajdonság is sokat számít! Ha elfogadod magad olyannak, amilyen vagy, akkor megtetted az első pár lépést az önbizalom növelés terén.


U.I.: Előbb találd meg önmagad, aztán a nagy Ő-t! ;)

2011. dec. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 cynic ***** válasza:

"AZ önbizalmat a sport hozza meg. Szerintem kicsit túlzottan is meghozza, de mindegy, neked most ez a cél."


+1

2011. dec. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én ugyanilyen vagyok fiúban... Szar egy helyzet:S
2011. dec. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
az önbizalmat a sport...szerintem ez hülyeség, a szomszéd srác is sportol 3 éve, aztán meg még mindíg ugyanolyan nyulbéla a csajoknál.önbizalomhiány ellen az akarat+elhatározás a megoldás, már nem igazán.
2011. dec. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

21:11--es videója még 1X

http://www.youtube.com/watch?v=WmMenUD0pf8&feature=related


és ha ezt végignézed az önbizalmad igérem neked h sokkal jobb lesz,és ha ezt úgy gondolod idővel h javult akkor Ird le ide nekünk és vállald fel nyiltan h IGENIS Megcsináltad és másképp gondolsz dolgokat.És sok sikert hozzá


Nekem is sok problémám volt az életbe és én úgyanolyan helyzetbe is voltam mint te,de nekem nem kellett ez a videó ahoz h megtanuljam elfogadni magam és sok tapasztalatot szerezek az életbe...


"Hazugság azt gondolni

hogy nem vagy elég jó

Hazugság azt gondolni

hogy nem érsz semmit"


22/F

2011. dec. 14. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!