Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a mai tizen- és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a mai tizen- és huszonéves srácok?

Figyelt kérdés

Egyre lányosabbak, emiatt melegnek tűnnek. Nem tudnak semmi fiús dolgot csinálni. Egyre több köztük a metroszexes (va hogy hívják őket). Miattuk lesznek bolondok a lányok, mert nekik akarnak megfelelni (második világháborús fejűek a 16 tonna tömör smink készlet használata által). Értelmetlen zenét hallgatnak. Nincs bennük semmi fiús vonás.

Sok normális srác pedig miattuk issza meg a levét és nincs csajuk.


2011. dec. 14. 14:51
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
Majd kinövik. Diákévekben még elmegy ez a metrobuzulás. Felnőnek és remélhetőleg megférfiasodnak külsőleg és belsőleg egyaránt. Szerintem nincs olyan NŐ (25 felett értem), aki ezekre a csírákra bukna. A kis kamaszcsajszik is nővé érnek és férfira vágynak majd.
2011. dec. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:

#6!


Akár. Csak ne legyen b*zis. Ne legyen olyan szaga, mint egy nőnek.


#9!


A mai lányokra nem mondanám, hogy fiúsak vagy szinte leszbisek. Inkább azt, hogy ribäncosak, csak a fäsz és pénz érdekli őket, mindegyik csak a lába köziből akar megélni, beképzeltek, fejük olyan, mint a II. világháború a 16 tonna sminktől a pofájukon, hülyén öltöznek (hasukon a vastag öv, gumicsizma, bazi nagy szemüvegek, stb.).


De visszatérve a fiúkhoz. Van olyan, aki szemrebbenés nélkül fel tud venni egy rózsaszín pólót......(nem is folytatom).

2011. dec. 14. 15:39
 13/37 anonim ***** válasza:

Régen aki így viselkedett, azt összeverték 3x, aztán tudta hányadikán van elseje, nem viselkedett tovább így. Ugyanez történt a cigányokkal (feltéve, ha megérdemelték a verést), és egyéb devianciákkal is.



Ma több joguk van, mint neked.

2011. dec. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
Mi bajod a rozsaszin polóval? o.O Nem lehet h azért nincs bnőd mert ien fennsöbbséges vagy h egy rozsaszin poló miatt már lenézel vkit?
2011. dec. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
Milyen az az értelmetlen zene? Én még nem találkoztam ilyennel.
2011. dec. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

#14!


Nem. Azért nincs, mert a legtöbb nőt csak a fäsz és pénz érdekli. Az ilyen bombázók, akikből egyre több van, nem az eseteim. Az átlagos nőket jobban bírom.


A rózsaszín szerinted mióta fiús szín te agyalágyult? Nőknél jó, de fiúknál röhejes és gusztustalan.


#16!


Ha erre tényleg, de nagyon, 100%-osan kíváncsi vagy, akkor menj be egy diszkóba és megtudod.

2011. dec. 14. 16:31
 17/37 anonim ***** válasza:

Minden zenének van értelme más kérdés, hogy melyiknek mi a célközönsége illetve, hogy minőségileg mennyit ér.


De értelme van mindegyiknek --> szórakoztatni az embereket.

Csak nem mindig sikerül. :)



Amúgy nekem se jön be ez a lenyalt, szopott gombóc fej meg az "én vagyok a legmenőbb a városban kinézet". :S


19/L

2011. dec. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:

"A rózsaszín szerinted mióta fiús szín te agyalágyult? Nőknél jó, de fiúknál röhejes és gusztustalan."


Nem is tuttam h te vagy Versace h így értesz a divathoz... sztem meg a kövér ember a gusztustalan mégse nézem le őket sőt van 1-2 ameikkel jóban is vok

2011. dec. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
Van olyan zene ami vacak, de nincs olyan zenei stílus ami értelmetlen vacak! Különben nem alakult volna ki az az irányzat:) Aki értelmetlen tart egy zene stílust az maga egy értelmetlen. Szóval te vagy egy értelmetlen;)
2011. dec. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
F@szomat kell már ennyit olvasni. kedves kérdező ez így van. sajnos manapság akkor vagy trendi ha rücskös cicanadrágot hordasz sárga vagy rózsaszín pólóval főleg ha smile is van rajta akkor már ász vagy ráadásul ha van benned vagy 50 kg és még feszülős pólót hordasz akkor már szájba ba@szott nagy király vagy és a csajok özömlenek. valamelyik nap utaztam a buszon. erre látom hátulról hmm mondom magamba milyen jó csaj néztem a seggét vagy 4 megállóig. miután megfordult és rájöttem hogy fiú odamentem hozzá és közöltem vele hogy ne haragudj de 4 megállón keresztül néztem a segged mert azt hittem hogy lány vagy. erre megszólal mivan bu@i vagy? sajnos ezeket a dolgokat a média teszi. nézd meg a való világból például krisztophfert vagy hogy írják. vagy a gombit. ezek a trendy szép fiúk. szerintem ha nem úgy öltözködsz mint egy bu@i akkor a nők azt hiszik hogy nincs épénzed csá
2011. dec. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!