Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarom félreérteni, de ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom félreérteni, de ez mi volt?

Figyelt kérdés

3.-os lány vagyok. Nagyszünetben volt egy rövidebb 'beszámoló' féleség, amire osztályonként 5 embert küldtek el. Engem is kiválasztott az ofőm. Nem volt ülőhelyem, ezért álltam az ajtónál. Az ig.helyettes (45, ffi), bejött, és mellettem állt. Félvállas rövid ujjú volt rajtam. Felhúzta azt a részét, ahol a vállam kilátszódott. A felsőm nyilván lecsúszott ott, ahol 'helyretette'. Aztán fogta magát, levette a zakóját, és a vállamra tette.

Korábban, amikor ez a felső volt rajtam, a tanári asztal elé ültetett. Kicsit kellemetlenül éreztem magam, mert láttam, hogy mosolyogva nézett.


2011. dec. 14. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Zavarta, hogy ledér vagy.
2011. dec. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy nem lehúzta..
2011. dec. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem úgy gondolta -jogosan- hogy egy 3.-os lánynak ne legyen félvállas felsője! ezért csinálta.
2011. dec. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Februárban leszek 18.

Gimis 3.-os vagyok!

2011. dec. 15. 07:35
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
elmész ilyen lenge ruhában, aztán csodálkozol, ha megnéz, és azt a reakciót kapod, amit a ruha kíván. ha nem akarod, h megnézzenek, akkor ne öltözz így. ő is férfi, és te sem vagy kislány, nyilván megnéz. nem helyes igazgató létére, de ember ő is. ahogy a mai tinik suliba öltöznek, az egyáltalán nem suliba való öltözék, utána meg sokan fröcsögve szidják azt a tanárt, aki megkívánja 1-1 diákját... bizarr.
2012. jan. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!