Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszintén szerintetek hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén szerintetek hol lehet találni rendes lányt?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha az aluljáróban keresi az ember nem igen talál. Meg ilyen helyeken mint disco meg ilyenek. Akkor hol? azt mondják a normális lányok délelőtt vagy iskolába vannak vagy dolgoznak. Délután már akkor ezek a lányok már az utcán sincsenek a mai világban mert kinek van kedve csavarogni munka után? de hogyha meg ott vannak akkor máris ütött az elv hogy az utcán rendes lányt nem találsz. akkor hol? kávé házakban meg ilyen helyeken? mozi meg ilyenek? akkor most beleértve rendes lánynak van pénze? és amelyiknek nincs pénze az már nem is rendes lány? nem értem.
2011. dec. 14. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:

gondolkozz többet, és írd le könyvben


bárhol lehet

2011. dec. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
eddig akárhol szedtem fel lányt mindegyik fogyatékos volt
2011. dec. 14. 17:07
 3/8 anonim ***** válasza:

Neten érdemes próbálkozni szerintem.


20/N

2011. dec. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
interneten sose jön össze semmi szerintem tiszta hülyeség bár van rá példa hogy sikerült. de akkor se ahhoz már nagyon sokáig kell egyedül lenni szerintem
2011. dec. 14. 17:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Olvass kicsit vissza a százmillió ilyen témájú kérdés között.
2011. dec. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sokszor találkoztam már netről. Nem azért nem lett semmi, csak úgy jött ki a dolog. :S
2011. dec. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bárhol, de ahhoz jobban kell kinézned, mint a pasijuk, mert az ilyen lányok általában foglaltak.
2011. dec. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A rendes, normális lány fogalma relatív dolog. Lehet, hogy az a lány, akire Kis Pista azt mondja, hogy milyen rendes, szerinted abszolút nem az.

Én pl. tök normális, rendes lánynak tartom magam, mégse volt még barátom, mert akiket valamilyen úton-módon megismerek tipikusan azok a felszínes f*szok és nekem ilyen pasi nem kell. Hogy hol lehet megtalálni? Engem pl. discoban és egyéb szórakozóhelyeken nem. Sokkal több ér nekem egy séta vagy egy kis pihenés, olvasás, mint a disco. És a legtöbb hozzám hasonló lány ismerősöm szintén elkerüli a discokat..

2011. dec. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!