Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti hogy győzitek le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti hogy győzitek le a félelmet a kezdeményezéstől?

Figyelt kérdés

Sose merek kezdeményezni múltbéli csalódások végett.. párszor már csúnyán letereltek és az akkor nagyon sokáig kihatott rám ezáltal már nagyon parázok ettől, de persze barátnőt szeretnék meg vannak is akik tetszenek de a leterelés nagyon aggaszt.

18/F


2011. dec. 14. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
barátom én is tök ugyan így vagyok :S 18/F
2011. dec. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Leterelés?Mi vagy te,birka?

Ne élj a múltban,sose lesz barátnőd!Nevezd inkább ismerkedésnek és máris könnyebb lesz a dolgod!Ismerkedj,aztán ha már megbízol benne,jöhet a kezdeményezés..Ennyi.

2011. dec. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Rossz látni, hogy ennyien így vannak ezzel.


Másodiknak:

Ismerkedést is ugyanilyen szintre veszem kb. feltételezzük tetszik egy lány suliban akit nem ismerek akkor ugyanúgy meg kell szólítanom és beszélgetni vele. Ez nem változtat a dolgon.

2011. dec. 14. 17:32
 4/7 anonim ***** válasza:
3x kis kevert, és egy két sör
2011. dec. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen.Sz@rtam az egészbe, és vettem egy "eyephone"-t.
2011. dec. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2011. dec. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem tudom legyőzni, ez van:(
2011. dec. 19. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!