Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha már egy nőre nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha már egy nőre nem tudok úgy nézni mint egy nőre? Inkább szerintem olyanok mint a drog

Figyelt kérdés
2011. dec. 15. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
akkor jó drogozást
2011. dec. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Elég pontatlan a megfogalmazásod ezzel a hasonlattal. Hogy érted ezt pontosan?

1. (masszív heroinista példája) Tudod, hogy egy mocskos undorító dolog amit csinálsz, megfogadod, hogy többet nem, de elvonási tünetek miatt mégis megteszed (undorral, függőség miatt)

2. (könnyűdrogfogyasztó) Az örömszerzés miatt teszed, tudod hogy nincs is rá szükséged, de mégis megteszed, jó dolgot jelent számodra, nem elvonás miatt teszed.

Az első azt mutatja, hogy minden érzelem kihalt belőled, csak a testi kielégülés vezérel. A második inkább egy bizonyos "cuccra" való ráállás lenne (barátnő kell, nem futó kalandok). Hogy érzed, melyik a rád jellemző?

2011. dec. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
mind2
2011. dec. 15. 12:44
 4/9 anonim ***** válasza:

Akkor pihentesd a dolgot egy kicsit. Gondold át, mit is akarsz valójában (ne a pillanatnyi vágyadra gondolj, hanem amire hosszútávon vágysz), szellőztesd ki a fejed. Ha továbbra is így állsz a dolgokhoz, nehéz lesz igazi barátnőt találni, mármint akivel élvezed az egyuttlétet és nem csak a szexuális kapcsolatot. Szakadj ki a mindennapi kerékvágásodból. Csinálj valamit, amit eddig nem tettél, de szeretted volna. Ha van rá lehetőséged (pénzed és időd) akkor utazz el valahova. Vond el valami mással a figyelmedet, olyannal amit szeretsz is csinálni.

Megkérdezhetem az életkorodat és hogy mióta érzed így?

(23F)

2011. dec. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát még csak 18 vagyok
2011. dec. 15. 13:12
 6/9 anonim ***** válasza:

És már így érzel a lányok iránt? Látod, ez az érzelmek nélküli kufircolás hátránya.

Azért remélem helyrejösz.

2011. dec. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
csak egyszer voltam prostival
2011. dec. 15. 15:55
 8/9 A kérdező kommentje:
dehát a többi alkalom meg izé volt szerelem
2011. dec. 16. 10:59
 9/9 anonim ***** válasza:
És le szeretnél szokni erről a "drogról"?
2011. dec. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!