Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek működhet ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működhet ez a kapcsolat? Ha igen, hogyan közelítsek felé? Bővebben lenn

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon megtetszett sulin belül, de nem tudom mit csináljak.

Sokan mondják ugye, hogy iskolán belüli párkapcsolat egyenlő az öngyilkossággal stb., és mint lentebb kiderül, vannak egyéb gondok is.


Én 19 éves vagyok, végzős (igen, sajnos évismétlős vagyok, még 10.-es koromban volt egy balesetem, és a kórházi kezelések miatt kigyűlt a 250 órám)

Nagyjából amit tudni kell rólam, hogy nem voltam sosem egy csajozógép, de jól kijövök a lányokkal, viszont egy kicsit visszahúzódóbb, csendesebb természetű

vagyok. Bulizni, szórakozóhelyre szökőévben egyszer, ha járok az érettségire készülés mellett kevés is a szabadidőm, ez általában mozizásra, vagy haverokal

billiárdozásra/sörözésre megy el.

A lány 15 éves, 10.-es, velem ellentétben imád bulizni, péntek, szombat este a bulizásé, emellett rengeteg barátja/barátnője van, mindig pörög, nincs egy nyugodt perce, szinte nincs is otthon. Tehát nekem eléggé az ellentétem. Egyik haverom barátnője ismeri jól, és elvileg még nem volt pasija, de már nagyon vágyik rá, meg, hogy hűséges, aranyos, imádni való, de hát nyilván mit mondjon egy jó barátnő, a másikról. :)


Haverjaimmal múltkor kitárgyaltuk az egészet, és több olyan érv is előkerült, ami egymásnak az ellentétei, de mind a kettőben van valami pl:

- Mit akarok egy 15 évestől, úgysem venné komolyan, nem vagyunk egy korosztály stb.

- Lehet, hogy csak egy srác kell neki, aki tényleg szereti, és sokban változna a mentalitása, azért barátkozik és bulizik ennyit, mert keresi az igazit

- Én inkább otthonülős, mozis, vagy kocsmás ember vagyok, ő pedig a tökéletes ellentét ilyen szempontból, tennénk egymásra, mindketten a saját baráti körünkkel töltenénk

az időnk nagy részét, és erre rámenne az egész kapcsolat.


Nagyjából ez volt a 3 legfontosabb.

Az egész történetről mi a véleményetek? Érdemes megpróbálni, vagy inkább hagyjam, úgysem fog összejönni?

Valamint ha érdemes, akkor hogy közelítsek felé? Suliban kizárt, mert mindig 4-5 ember veszi körbe, és szégyen nem szégyen, én csak akkor merek odamenni egy lányhoz, ha egyedül van, parázok, hogy a többi körülötte lévő mit szól, zavarban leszek stb.

Esetleg ha valaki még van/volt ilyen helyzetben, írja le a tapasztalatait!


Köszi, hogy végigolvastad, és köszi a választ!


2011. dec. 15. 18:51
 1/10 anonim ***** válasza:
sztem túl fiatal hozzád ,neked már a szex fontos a kapcsolatban,ha most azt mondod nem később rájössz igen,ő még fiatal hozzá,lehet hogy bulizik stb. de akkor is egy gyerek,ráadásul nem nagyon működne sztem hogy ő folyton menne pörögne,te meg elüldögélsz otthon egy idő után megunná,és keresne mást
2011. dec. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

hát.... nekem 15 évesen 18,5 éves barátom volt, ha a srác tud várni, nincs ezzel gond - am meg nem akarok beszólni, de a bulizós csajoknak nem gond, hogy még csak 15 évesek. Tapasztalat.

Szerintem a baj az, hogy nem nagyon lenne közös témátok. Annyira mások vagytok! az ellentétek vonzzák egymást - a fizikában igen, de emberek vagyunk, nem mágnes!

Megpróbálni meg lehet, lehet, ha beléd szeret, megváltozik érted. Ki tudja, 'Qué sera sera whatever will be will be, future is not ours to see qué sera sera'

2011. dec. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Végül is az ellentétek tényleg vonzzák egymást de fogalmazhatunk úgy is, hogy tűz és víz. Ha komoly kapcsolatot szeretnél, ne egy gyerektől várd el, de ha látod, hogy van értelme, akkor hajrá!
2011. dec. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hülyeség, hülyeség, hülyeség...egy 15 éves csajt én nem neveznék gyereknek. Ennyi idős korban már simán van (lehet) helye szexualitásnak is.

Több olyan példát ismerek, ahol működik a kapcsolat ekkora korkülönbséggel.

2011. dec. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
egy 15 éves igenis gyerek még
2011. dec. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerinted a 15 éves lányok hány %-ának volt már szexuális élménye? Hányan járnak közülük egész éjszakás bulikba? Úgy hiszem, többen, mint pár évtizeddel ezelőtt. Változik a világ.

És szerintem ne általánosítsunk. Van, aki alig hallott valamit ebben a korban a szerelemről, és a szexről, más pedig már nagyon tapasztalt. De ez ugyanúgy van az élet más területein is, egyaránt vannak gyerekes és a felnőtt világ felé kacsintgató 15 éves lányok (és fiúk, természetesen).

Kérdező, szerintem próbáld meg. Nem baj, ha neki megvan a saját élete, ha sikerül elérni, hogy vonzódjon hozzád, akkor menni fognak a dolgok a maguk útján, nem kell erre előre ráizgulni. :) Nem azt mondom, hogy 100 % a siker, de hát ha nem nyomulsz rá, sosem derül ki.

Egyetlen egy esetben látok problémát: ha ő azt mondja, hogy zavarja a korkülönbség. Ilyenkor jobb békén hagyni a "célszemélyt". :) De szerintem a 15 éves csajok többsége járna 19 éves pasival. Viszont a konkrét esetet nem ismerem, úgyhogy ennyit tudok csak mondani.

2011. dec. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Várom továbbra is a véleményeket/tapasztalatokat!

2011. dec. 18. 16:54
 8/10 anonim válasza:

nekem 15 éves barátnőm van

19/F

mielőtt pedo-nak tartanátok!

várok amíg ő nem akarja.

2011. dec. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Beszéltél már egyáltalán a lánnyal vagy csak másoktól kérdezősködsz? Semmi nem derül ki, míg nem beszélsz vele, kezdj el vele ismerkedni, aztán majd meglátod, mi lesz.
2013. jan. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Attól,hogy változik a világ egy 15 éves még gyerek és nincs helye szexualitásnak a tinikapcsolatában,lelkileg és értelmileg éretlen gyerekek még.
2013. jan. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!