Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért félek hazavinni vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek hazavinni vagy csak bemutatni otthon?

Figyelt kérdés
Eddig egyik barátomat se mertem hozzánk hazahozni, vagy bemutatni a családomnak. Attól félek azért mert túlságosan jelen van a család mindig. Van két öcsém is, egy 13 és egy 3 éves. Apa szinte mindig otthon van de nagyobbik öcsém is mire én hazaérnék. Nem tudom ,miért van ez. Attól félek hogy állandóan rajtam lógnak vagy minket figyelnek majd. Engem zavar ha a családom ebbe benne van. Én mégis előszeretettel megyek a barátomhoz, és ő is jönne hozzánk csak nem is tudom. Attól félek hogy meglát minket öcsém mondjuk épp smárolunk és ez lesz a téma otthon vacsinál. Annyira gáz lenne.... Normális vagyok?? :O Billentsetek már helyre légyszi, hogy hogy is kéne ennek lennie. Vagy van aki így van ezzel?? 16/L

2011. dec. 15. 21:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Azért mert ez így is van!

És még azért is félsz mert félsz h a pasidnak nem tetszik majd a családod és lelép!


Nem a családtól félsz hanem attól h a családod miatt elhagy a srác. Ha viszont így van akkor hagyjon is el...amúgy meg 16 évesek vagytok...

2011. dec. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

én amikor átmentem barátnőmhöz (neki nincsenek testvérei) szüleivel dumáltam több órát :D

csak úgy ültünk épp asztalnál vagy valahol és beszélgettünk mindenféléről és nem volt vészes, forma szülei vannak a csajnak.

akkor vidd amúgy a csávót ha nem lesz kuka felmenők elött és tud beszélni és kapcsolatot teremteni és nem hülye hozzá mint a kő. amúgy meg amig ott vagytok 3 éves öcséd elött addig meg inkább ne smároljatok. gondolom van saját szobád, oda el lehet vonulni :D

nekem is volt smár tiltásos időszak rokon miatt habár az ős déd nagypapa volt aki a multszázadban él még mindig és nem volt szokás akkor a smaci. de megoldottuk, ki lehet bírni :)

2011. dec. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tudom, éppen ez az.... De nem! Engem az zavar hogy jelen van a családom ami egy természetes dolog, de én kettesbe is szeretnék lenni a barátommal nálunk, de ez ajj....még egyedül se megy, mert mindig valaki rajtam lóg.... :/
2011. dec. 15. 21:42
 4/13 A kérdező kommentje:
Hidd el a 3 éves öcsém tisztába van a smárolással. Én vagyok neki a szerelme azt mondta, és engem akar feleségül venni... -.- Se gáz. xDDD
2011. dec. 15. 21:44
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ezen ne aggódj, nem fognak rajtatok lógni, bár kicsit biztos újszerű lesz otthon. Bemutatod a szüleidnek, aztán kicsit beszélgettek és utána már nem hiszem, hogy "zavarnának" a képben. 22/F
2011. dec. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

21:44:

:D:D:D Ezen de jót nevettem :D

Nekem 1 évvel ezelőtt mondta az akkor 4 éves unokahúgom, hogy ő akkor most a feleségem akar lenni :D:D

Aztán rá két napra dobott... Nők...



21F

2011. dec. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát igen. És ha azt mondom hogy "szakítok veled", akkor elmegy sírni de rendesen zokogni, teljesen össze töröm a szívét!! :)) De aztán kibékülünk mint barátok! :)
2011. dec. 15. 21:52
 8/13 anonim ***** válasza:
ÚÚRisten de édes öcs+kéd van kérdező!!! Add nekem, én meg cserébe odaadom az én 2 öcsémet :D egyébként teljesen magmra ismerek ebben a kérdésben. 2 öcsém van, mire hazaérek, az idősebbik már rég otthon kockul, a kisebbik meg folyton benyit, és anya is állandóan otthon van -.- ÉS anyám se nagyon szokta levágni, hogy mikor kéne nem benyitni, vagy egyszerűen csak kopogni... -.- Régebben volt szobakulcsom, de rejtélyes módon eltűnt... -.- :D
2011. dec. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Inkog Nito ***** válasza:
Volt barátnőm átjött hozzánk,tök jól elvoltunk.Átmentem hozzájuk.A ház tömve volt emberrel,kb fél percet nem lehetett egyedül tölteni.Kisöcsi bejött és szétakart minket választani...Eléggé idegesítő tud lenni,de azért bírható.Egy szintig.Az volt a rossz hogy oda többet kellett járnom mint amennyit ő átjött hozzánk,pedig nálunk külön szobám van és elég tágas,nem zavar senki mert 3-an lakunk itt...Náluk 6-an laknak egy kis házba.Az is vicces volt hogy az ajtója ablaküveges volt.Kb csókolózni nem lehetett....Mondjuk eddig nem is találtam normális szülőket egyik kapcsolatomba se,ám de nem is keresek komolyat még.
2011. dec. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Na igen, nekem nem kell több öccs! :)) Hát ja csak nálunk üveg ajtók vannak szóval amúgy is tisztán látni mindent. Mm amit akar az ember látni azt látja! :))
2011. dec. 15. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!