Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Zavar titeket ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Zavar titeket ha egy lányon nincs smink?

Figyelt kérdés
Ha buliba megyek akkor szoktam sminkelni ,de hétköznap lusta vagyok korábban kelni emiatt .
2011. dec. 15. 22:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Nem zavar. Vakolat amúgy is a falra kell.
2011. dec. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
dehogy zavar, sőt örülök is neki ... hát kivétel ha valaki ultra ronda de az 0.01% lakosság szóval
2011. dec. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
14%
ha ronda vagy nélküle akkor sem zavar de nem nézek rád ha nem haragszol.
2011. dec. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz, a lényeg hogy te így érzed jól magad!
2011. dec. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Inkog Nito ***** válasza:
49%
Ha anélkül is normálisan nézel ki akkor teljesen felesleges.
2011. dec. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%

Van akinek tényleg jól áll a smink nélküliség, az a természetes szépség, de azért nekem baromira bejön ha egy csaj szépen ki van sminkelve. Egyébként te szereted ha egy pasi borostás és szúr, mint egy disznó? Ez kb ugyanaz, sokan vannak akik nem kelnek ezért korábban.

22/F

2011. dec. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

nem, nem zavar. sőt, örülök, hogy látom.

volt már olyan, hogy csak vakolva ismertem az illetőt, aztán egyszer korán reggel ajtót nyitott, azt hittem, nem is őt látom - brutális volt a különbség. :///

2011. dec. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
Én pl. annyira nem szeretem ha sminkeli magát a barátnőm. Szerintem ő úgy szép ahogy van, és eddigi tapasztalataim szerint ez igaz a többi lányra is. Persze ez csak az én véleményem :).
2011. dec. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
A szépség belülről fakad. Egy lány, vagy nő smink nélkül is szép. Ha viszont egy kicsit kipingálja magát, de ízlésesen, akkor úgy is szép és azt már meg kell neki jegyezni. :)
2011. dec. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%

nem zavar, természetes szépség

nőismerőseim mind sminkeli magát, egyszer az egyik nem kente ki magát, és nézem egész nap miért ilyen furcsa, nem így szokott kinézni, erre egy másik csaj kérdezi tőle, mi van ma nem sminkeltél, és akkor eset le, és nem azt mondom hogy ronda de az én értékelésem alapján nem szép inkább átlagos sminkkel, de anélkül ááé megijedtem ez így néz ki

2011. dec. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!