Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » LÁnyok! Szoktatok utcán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁnyok! Szoktatok utcán benedvesedni, ha láttok egy fiút, aki tetszik? Milyen gyakran fordul elő és hogy kezelitek a helyzetet?

Figyelt kérdés
2011. dec. 16. 01:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
erre vered?
2011. dec. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

ma 01:29


nem, csak hajt a kíváncsiság, mert láttammár lányokat magam körül és olyan furán viselkednek néhányan, ha buszmegállóban a közelükben vagyok

2011. dec. 16. 01:40
 3/19 anonim ***** válasza:
73%
Ha elered az eső, és éppen nincs nálam esernyő, akkor jöhet velem szembe fiú, lány, kutya, macska, nekem édes mindegy. Ilyenkor rendszeresen benedvesedem.
2011. dec. 16. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak büdös vagy, és azt érzik a buszmegállóban a lányok.
2011. dec. 16. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

nem, nem vagyok se büdös, se undorító, se ronda


van itt egyáltalán lány, aki normálisan tudna válaszolni?

2011. dec. 16. 01:45
 6/19 anonim ***** válasza:
Lányoknál ez nem így működik....általában.
2011. dec. 16. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Velem elöfordult már néhányszor, amikor egy ideje nem volt barátom, és belegondoltam, hogy mit tudna velem csinálni , de szerintem ez normális dolog.

Nem mentem oda hozzá, meg semmi ilyesmi, igyekeztem másra gondolni, de utána estéken keresztül ö rá gondoltam.

25L

2011. dec. 16. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

ma 01:50


Köszi, na végre egy normális eset.


Én is úgy vettem észre, hogy próbálják leplezni, ha tetszem nekik, bár zavarban vannak az látszik, de nem jönnének oda hozzám az tuti.

2011. dec. 16. 01:53
 9/19 anonim ***** válasza:

1:50 vagyok

Az biztos, hogy önbizalomhiányod nincs :)

De hölyeség amit mondasz, te se mész oda egy lányhoz, hogy felállt töle, ugyanugy ciki.

2011. dec. 16. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

ma 02:01


Igen, van sajnos és gátlásos is vagyok, meg félénk is bla-bla-bla...


21 évesen nem volt még barátnőm sem, pedig láttam elég feltűnő jeleket, hogy tetszem lányoknak.

2011. dec. 16. 02:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!