Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Hogyan kezelitek ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Hogyan kezelitek ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány aki nagyon tetszik.Ami még nem is lenne baj,csak a pasik 110%-ának tetszik.A 10-es skálán 11 pontos.Ti pedig mondjuk úgy 5-6....Abszolút esélytelen,már azt is sikerként könyvelitek el,ha köszön.Tisztában vagytok az adottságaitokkal és tudjátok,hogy reménytelen.sz@r az ilyen.Természetesen lányok válaszát is várom,hiszen fordítva rájuk is igaz lehet.

(jelenleg én is ezen a megoldáson agyalok:) )

21/F


2010. aug. 28. 20:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ráhajtasz és majd lesz valami. Ő is ember. Ne legyen kisebbségi mániád.
2010. aug. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
".Ti pedig mondjuk úgy 5-6...." megtennéd h addig nem nyilatkozol rólam amíg nem láttál? kössz
2010. aug. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kabbe a cumit! Ez általánosítás volt,illetve az adott helyzetre értettem....
2010. aug. 28. 20:47
 4/12 anonim ***** válasza:
honnan tudod hogy nem pont yilen az esete? lehet csak te becsülöd alá az adottságaidat :P szoval probálj barátkozni vele látni fogod a reakcioibol a viselkedéséböl h van-e esélyed nálla ha pedig nem akkor nincs mit tenni :S ez nem biztos h a külsöd miatt lesz
2010. aug. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen,a barátkozás nem rossz ötlet.De talán az rosszabb,mint ha oda sem megyek. A valóság sajnos nem úgy működik,mint a Szépség és a szörnyeteg című mese. :)
2010. aug. 28. 20:49
 6/12 anonim ***** válasza:
Na,pont ezért kéne úgy kezelned,mint a többi nőt,mert nem egy mesében élünk,hanem a valóságban.Ő is ugyanolyan büdöset csinál a wc-n,mint más.Légy vele közvetlen,kedves,barátkozz,poénkodj,próbálkozz.Veszítenivalód nagyon nincs.Ennyi.
2010. aug. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ilyen skála, hogy egy ember attól ér többet, hogy hogy néz ki, ilyen nincs. Mindig az sugárzik az emberről, amit gondol magáról. Ha ennyire degradálod magadat illetően, akkor ez fog látszani rajtad.


Sose gondold azt, hogy neked kell kiszolgálnod a másikat, hogy te nem vagy méltó ahhoz, hogy szólj hozzájuk. Úgy gondolj magadra, hogy a csajok örüljenek, hogy hozzájuk szólsz.


Ha a csaj nem csak simán jól néz ki, hanem kicsit beképzelt is, akkor nagyon egyszerű, hogy felkelts a figyelmét. Legyél vele kicsit lekezelő, nem tahó, bunkó paraszt, csak kicsit flegma.


Hihetetlen, hogy erre a viselkedésre mennyire elismernek a lányok. Hiszen a szép lányoknak mindenki szétnyalja a seggét, szétbókolják, így ha te is behódolnál neki, elszarod az esélyed. Dominanciát kell mutatnod, mert te vagy a férfi. Ez a kulcs, a dominancia érzésének keltése. Nem baj, ha amúgy nem vagy befolyásos, ha jól csinálod azokat a csajokat is simán be lehet etetni, akik úgy gondolják magukról, hogy "Én túl értelmes vagyok, hogy egy fiú megszédítsen!"


Ha érzik egy fiún, hogy domináns, egyszerűen az kell nekik. Ahogy a fiúk is ha meglátnak egy szép lányt.

2010. aug. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Próbálom megismerni.

Attól mert nagyon jól néz ki,én pedig kevésbé még lehet,hogy én is szimpatikus leszek neki.Sőt,hogy élő példát mondjak:szerintem én nem vagyok egy szép lány,inkább átlagos,de lehet,hogy a srácnak meg bejövök.A szépség relatív.És vannak fiatalok akiknek nem csak a külső számít.


Egy próbát megér.Lehet,hogy kikosaraz,de ha meg sem próbálom ezen fogok agyalni csomó ideig...És ha kikosaraz?Meghallgatok a kedvenc számaimat,megeszek egy tábla csokit max. 5 perc alatt,majd rájövök,hogy hülye voltam és hízni fogok,aztán 1 hét nem eszek semmi édességet és kevesebbet eszek,mint szoktam meg tornázok.Aztán megunom és abbahagyom...tapasztalat:/

15/L

2010. aug. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Prímás Lancelot ***** válasza:

21:10 A csodálatos kutyadoki?


amúgy ha csak 5-6 pontos vagy a 10-es skálán és a célszemély 11 akkor ne siránkozz itt, hanem próbálkozz.

Mikor vadászik az ember, nem gáz, ha nem tudja elejteni az oroszlánt/orrszarvút/*képzelj ide egy baromi nagy/erős/ritka állatot* de mégis próbálkozik, hátha sikerül leszedni. De például egy galambot (pl: 10-es skálán 1-2 pontos) nem akar majd lelőni az ember, hiszen ha bukja az milyen gáz már.

Nincs vesztenivalód!

2010. aug. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, ha hiszed ha nem, a dominancia éreztetése után a nők is ugyanolyan ösztönlényekké válnak, mint azok a kutyák, akiket Cesar Millan tanít. Ugyan úgy, ahogy a fiúkat az ösztöneik vezérlik, mikor felkínálkozik dugásra egy nagycsöcsű, jóseggű csaj.
2010. aug. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!