Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nagyon erös vágyfokozóra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mészi.Csaba kérdése:

Egy nagyon erös vágyfokozóra lenne szükségem. Egy frigid nö számára. Lehetöleg elérhetöt. Van ilyen?

Figyelt kérdés
2011. dec. 16. 21:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
porshe carrera
2011. dec. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem ő a frigid hanem te vagy a béna.
2011. dec. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
lamborghini murcilago, 100 milliós villa stb...
2011. dec. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%

Vágyfokozót nem tudok, amiket az előbb soroltak szintén nem működnek nálam... pénz, hatalom, kocsi, ékszer, flanc nem hat meg, sőt taszít, pláne ha a pasi is unszimpi...


Kíváncsi vagyok, mi jön ki, mi az ami felkelti egy nő vágyát, jól jönne a férjemnek....

2011. dec. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú meditáció,erotikus masszázs,előtte relax masszázs,és lazuljon el....ha sikerül ellazulnia,beizgulnia is sikerülhet...
2011. dec. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mészi.Csaba.

És férjnél vagy?


Kamu.

2011. dec. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
9%
COCOlino, egy útszakasz felszívása csodákra képes !!!!!
2011. dec. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok ez a frigid hölgy,hanem a párom,ha esetleg valaki nem jött volna rá. Sajnos a gyerekünk születése óta szinte egyáltalán nem érdekli a szex. És nem én vagyok a béna,mivel egy darabig voltunk külön is,de mással sem érdekelte a szex. Hallotam róla,hogy szülés után vissza esik a vágy,de nem gondoltam,hogy 3 évig is eltart:(
2011. dec. 17. 10:36
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
nyald ki, és egyből szexelni akar utánna.de az is lehet, hogy szeretője van.ki tudja...
2011. dec. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
19%
2 csepp Gina (folyékony extasy) kb 2dl kólában... Megissza és hidd el elég durván rád mászik. :)
2011. dec. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!