Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknak miért van szüksége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak miért van szüksége néha a vitára, veszekedésre?

Figyelt kérdés

Valami apróságot felnagyítanak, felhergelik magukat, aztán elkezdenek hisztizni. Alapból nyugodt természetű vagyok, ha látom, hogy kezdi, hagyom, hadd csináljon, amit akar. De ők ekkor már eltervezték, hogy ezt nem úszhatom meg ennyivel. Akkor kezdek bepöccenni, megkérdem, magyarázza el, mit csináltam/mondtam rosszul, mi a baja. Persze eddig erre még sose sikerült egyértelmű választ adni. Addig fokozzák a helyzetet, amíg kikattanok, leordítom őket. Ezután mondom, biztos haragszanak rám, de nem, fél órával már mintha semmi sem történt volna. Ez mind igaz, barátnőre, osztálytársnőre, minden nőre.


Erre mégis mi szükség van?


2011. dec. 17. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:

beteg vagy..


senki aki normális nem keresi a veszekedést



esetleg ha az ovis korosztályba tartozol, akkor azért hogy történjen valami, mert unatkouik a csaj.. vagy egyszerúen dilis

2011. dec. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Miért is én vagyok a beteg? Leírtam, hogy pont nem én vagyok az, aki keresi.


Diszlexiásak kérem ne válaszoljanak.

2011. dec. 17. 13:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen ideggyenge lányok, az ilyenektől menekülni kell.
2011. dec. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azt hittem én tettem fel a kérdést...

De én nem írtam ilyesmit, emlékezetem szerint!


Hogy miért csinálják, nem tudom, de félelmetes tud lenni.

Jöhetne egy pszchihológus aki beavatna minket ennek a titoknak a nyitjába!

2011. dec. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ennek épp ez a lényege, hogy addig csavarják, míg kihoznak a béketűrésből és leordítodd a fejüket. Persze látod, hogy megbántottad, ezért mész bocsánatárt esedezni, azaz térden csúszol előtte, csak, hogy megbocsásson. A nők meg élvezik ezt, mint minden hasonló helyzetet, amikor a pasit a lábuk elé kényszeríthetik.
2011. dec. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak ez nem jön be, mert ha tudom, hogy nem én vagyok a hibás, akkor senkinek sem szoktam pincsizni.
2011. dec. 17. 13:53
 7/8 anonim ***** válasza:
27%
Vagy csak nem veszed észre.
2011. dec. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mus musculus ***** válasza:

Néha nekem is kell egy kis vita, bár ha elő akarok idézni egyet, nem valami kis apró hülyeséget választok tárggyá.:D Fontos megjegyeznem továbbá, hogy a vitának nem az anyázgatós, üvöltözős változatát keresem ilyenkor, hanem a kulturáltat és értelmeset. Persze előfordul, hogy az utóbb említett átalakul az előbbivé időközben, ez már nem tetszik annyira.

Ennek oka annyi, hogy rohadt szürkék tudnak lenni a hétköznapjaim, unatkozom és azt akarom, hogy történjen valami.:D Ilyen egyszerű lehet a helyzet mások esetében is, bár fel nem foghatom, hogy lehetnek lusták egy igényesebb téma kitalálásához.

2011. dec. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!