Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy legyek rámenősebb, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek rámenősebb, hogy ne tűnjön tolakodásnak, és bunkóságnak?

Figyelt kérdés

Túlságosan halogatom a dolgokat, mert mindig úgy vagyok vele, hogy úgyse jön össze, aztán most is van egy lány, megpróbáltam volna elhívni moziba, nem mondta hogy nem, de azt se hogy igen (viszont már 2-3 hete meg kérdezte megyek e a mittom milyen buliba)... túl sokat halogattam nála is, már lehet, és pont ezért lehet elúszott az esélyem... valamiért nem érzem hogy mikor kéne jobban odafigyelni , vagy nem tom, help segítsetek nekem.

22F fősulis



2011. dec. 17. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

minden reggel elmondod a tükör elött magadnak, jó pasi vagyok, tökös gyerek vagyok, bírnak a csajok



3 hónap múlva másképp látod majd a dolgokat

2011. dec. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

ja és ne rámenős legyél, hanem határozott


igen, nem, ide menjük, oda menjünk,



nem pedig:

háát én nem is tudom


mert ezzel a hozzáállással soha nem lesz csajod

2011. dec. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát ez megvalósítható :)
2011. dec. 17. 15:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Meg kell ragadni az alkalmakat. Ennyi. Minden egyes alkalmat. Aztán, ha már beszélő viszonyban vagytok és vagy jól érzi magát a társaságodban vagy még akár keresi is azt akkor rátérhetsz ismét erre az elhívós témára. Bár én először egy kevésbé egyértelmű szituba invitálnám csak el. Aztán, ha ott jól megy minden akkor rátérnék arra, hogy talán máskor is összeszaladhatnánk ha gondolja. És akkor már nem kell mondva csinált indok, hanem lehet akármi. Viszont akkor sem mozi, mert ott aztán semmit sem lehet beszélgetni meg úgy alapból csinálni sem.. A legnagyobb ótvaros fo$ amit csak el tudok képzelni randi helyszínnek.

Most pl. karácsonyi kirakodóvásárok vagy valamilyen kiállítás , amit a beszélgetéseitek során kivettél, hogy érdekelné..

Amúgy azt én is utálom, ha nem mondanak konkrét választ. És azt is, ha csak szívességből mond igent, mert látja, hogy túl sokat kap tőled (figyelmet, vagy bármit) és megpróbálja valahogy viszonozni.

2011. dec. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 DonKartács ***** válasza:

Most elmondom az én szomorú történetemet

Meg láttam egy szép hölgyet és nem léptem sokáig mert azt hittem nem vagyok elég jó.De ráírtam és azóta beszélünk de van párja megérdemlem mert haboztam most meg küzdhetek foggal körömmel Ha így akarsz járni jó úton haladsz


Hogy hívtad el ez nagyon fontos !!! Magabiztos légy ekkor és itt találkozunk

2011. dec. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!