Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ráírjak? Nem fogja tolakodásna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírjak? Nem fogja tolakodásnak venni?

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársammal néha beszélgetni szoktunk egy közösségi oldalon, de csak általános dolgokról, mindig ő ír rám, azt nem tudta, hogy tetszik nekem.Én meg félénk vagyok, mert azt hiszem h csak idegesítem mindig.
2011. aug. 4. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki webcamba a brét.
2011. aug. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az nincs nekem. xD
2011. aug. 4. 15:20
 3/7 anonim ***** válasza:
verd ki neki a farkad
2011. aug. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, már nem fog nőni.
2011. aug. 4. 15:22
 5/7 anonim ***** válasza:
nő az csak akarni kell
2011. aug. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
uhh osztárs az para, ha aztán meg nem jöttök ki jól, és midnig látjátok egymást hááát nem tom tapasztalatból mondom szar..., de nem akarlak demotiválni, biztos jól kijöttök majd, de ezzel is számolj
2011. aug. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, csak ne zaklasd állandóan.
2011. aug. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!