Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a barátnőtökről kiderülne, hogy míg külföldön tanult, lefeküdt pénzért férfiakkal?

Figyelt kérdés

Volt egy ilyen múltam, amit nem bántam meg, de ma már másképp csinálnám, túl sok fájdalmat okozott. Kellett a pénz és egyszerű megoldásnak tűnt. Itthon megismertem egy férfit, ekkor hagytam abba ezt az egészet, Őt választottam. Nem mondtam el neki eddig, mert nem tudtam, hol kezdjem, 1,5 éve tart a kapcsolatunk, 2 éve ismerjük egymást. Annyit tud, hogy követtem el hibákat a múltamban, de nem érdekelte, hogy miket, mert a jelent tartja fontosnak.

Tudom, hogy el kellett volna neki mondanom, de életemben először kezdtem el valakihez kötődni komolyabban és féltem, hogy emiatt elhagy, még ha szeret is. Ahogy komolyra fordult a kapcsolatunk, elkezdtem érezni, hogy talán helyesebb lenne, ha tudná, mert úgy érzem, becsapom.

Ha elmondom neki, nem tudom, hogy fog reagálni, benne van a pakliban, hogy kiborul, amit meg is értek, mert Ő már azt tervezi, hogy egyszer feleségül vesz.


2011. dec. 17. 23:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
52%
ne mondd el neki majd egyszer úgy is kiderül aztmondaná nem érdekli de majd késöbb úgy is kiderülne hogy mégis
2011. dec. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem ne mondd el,ha fontos neked a kapcsolatod. A barátod nem kérdezgetett a multadról,akkor te minek akarsz felesleges problémát csinálni?

Egyébként én mit szólnék? meglepődnék baromira,és sajnálnám,hogy iylen buta és önpusztitó megoládst választott a megélhetéshez a barátnőm.nem hiszem,hogy elhagynám. Ez én vagyok ,mindneki másképp vélekedik erről.

Érdekes,ha az lett volna a kérdés,hogy mit szólnátók ha megtudnátok,hogy a párotok néhány éve minden este más csajt kúrt meg a diszkówcben,lefogadom ,hogy mindenki kiröhögte volna akérdezőt,hogy mit problémázik feleslegesen.. pedig mennyi ilyen hímringyó van,és ráadásul ingyen,nem pénzért kúrnak.

na mindegy,ennyi a véleményem. És nem a testemből élek,mielőtt megvádol valaki:D csak ezekkel a büdöskúrvázásokkal nemhiszem,hogy válaszoltatok a kérdésre.

2011. dec. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem ha nem vagy nemi beteg semmi szükség ilyesmivel bonyolítani egy kapcsolatot.
2011. dec. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem nyugodtan elmondhatod neki. Ettől nem vagy másmilyen ember, ugyanolyan értékes vagy. Kellett a pénz, nem gucci táskákat vettél belőle gondolom, hanem valami fontosra, például iskolára költötted. A lényeg, hogy belátod, hogy hibáztál, szerintem ez a különbség egy közönséges prosti, és egy ilyen nő között, hogy van, aki ezt tartja természetesnek, te viszont belátod, hogy mi a jó és mi a rossz, van egy normális értékrended... Kérdezd meg, hogy szeretné-e tudni, ha késztetést érzel, hogy elmondd, akkor nyugodtan, viszont ha nem tudja senki az ég világon, szóval még véletlen sem derülhetne ki mástól, amitől egyébként biztos nagyon kiborulna, ha mástól hallaná, akkor nyugodtan megtarthatod ezt titoknak, de ha a lelkiismereted nagyon azt mondja, akkor szerintem elmondhatod. Egyébként ez nem most történt, régen volt, ő azóta ismert meg, szóval ez a jeleneden semmit nem változtat.
2011. dec. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
33%

Egy csajt ki lehet vakarni a szarból, de a szart sosem vakarod ki a csajból.

Menthetetlen vagy, úgyis le fogsz feküdni mással, ilyen a véred.

2011. dec. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
75%

Fú, hát ez gáz!

Bennem kb egy világ omlana össze, ha ilyet megtudnék a kedvesemről! Nagyot csalódnék benne, hogy képes volt magát eladni és inkább az egyszerűbb megoldást választani. Félnék attól is, hogy valami nemi betegsége van.

Én nem tudom tisztelni azokat a nőket, akik k.urválkodnak/tak. Akár egyszer, akár évekig. Ez egy bizonyos jellemre vall, ha egy nő képes ilyesmibe belemenni.

Elhiszem, hogy szánod bánod, utólag bánni a legkönnyebb, na meg mártírkodni, hogy kellett a pénz, bla bla.


Na mindegy, ezt már kitörölni úgysem tudod az életedből. Ha elmondod a párodnak, ne lepődj meg ha kiakad. Ha pedig szakít veled, akkor az új pasidnak hamarabb mond el (mondjuk mielőtt lefekszel vele)

2011. dec. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
66%

Aki egyszer rákapott a könnyű pénzre,

az máskor is megteszi majd, ha kicsit megszorul.

2011. dec. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
24%
Utolsó, mekkora egy se-ggfej vagy!. K.rvaságra nem születni kell... Másrészt NEM A SEX MIATT CSINÁLTA!!Hanem EGYETEMEN TANUL(T) ÉS KELLETT NEKI A SULIRA A PÉNZ! Remélem felfogtad-.-"
2011. dec. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
27%

Ne mondd el neki. Ha eddig nem tetted, most minek?

Az én férjem pl nyilvános házba járt egy időben, ezt akkor mesélte, amikor még csak haverok voltunk. Engem egyáltalán nem zavar, csak kíváncsiságból kérdezgetek tőle néha részleteket, ha valami miatt eszembe jut, ő meg szokta mondani, hogy ha tudta volna anno, hogy mi majd egyszer egy pár leszünk, nem árulta volna el, mert hogy tök ciki. Ennyit erről.

2011. dec. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
79%

23:41

Sulira kellett a pénz? Mekkora szar önigazolás gyártás. Mentél volna a Mekibe szopni, ahogy a többség.

2011. dec. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!