Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kellenek manapság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellenek manapság a kedves, rendes, érzelmes fiúk a lányoknak?

Figyelt kérdés

Sajnos érzelmes, érzékeny fiú vagyok, mindig is ilyen voltam, annak ellenére, hogy kemény családi környezetben nőttem fel, mégis kedves vagyok a lányokkal és ez nem tettetés, egyszerűen ez jön, nem tudom miért van, nem tudok velük olyan keményen beszélni vagy csúnyán, mint a haverjaimmal. Próbáltam változni, de nem tudtam, ha látok egy alacsony, bájos arcú lányt, mindig elgyengülök és, aki tetszik annak közelében elég zavarban vagyok, nem merek még megszólalni sem, így aztán az élő kezdeményezések sem mennek, sosem mertem még kezdeményezni.

Egyetlen egyszer vallottam szerelmet is lánynak élőben még kisgyerekként, 3-4-dik osztályos koromban. Az is volt egyben életem első visszautasítása és azóta is csak kudarcokat élek meg a párkapcsolati életemben, sosem szeretett senki sem és ez nagyon fáj, mert én tele vagyok szeretettel, tudom ha találnék egy lányt, aki szeretne én is nagyon tudnám szeretni.


Bárcsak egy érzéketlen, hülye gyerek lennék, akárkit megkaphatnék így viszont örök magányra vagyok ítélve. :(



21/F


2011. dec. 17. 23:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
25%
Ne haragudjál meg, de érzékeny én vagyok. Te barátom, egy punci vagy. A nőknek férfi kell, olyan, aki erős, domináns, és meg tudja őket védeni.
2011. dec. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak rossz helyen keresed.
2011. dec. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

:/:/hát ez van

a kedves lányok se kellenek senkinek.. vagyis én nem az biztos

2011. dec. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A szívem mélyén ugyanilyen vagyok mint te. Azokat a lányokat kerestem, akik rendesek, jó indulatúak, aranyosak, intelligensek, és netán még csinosak is. Ha kosarat kaptam, én is a szívemre vettem egy ideig. De nem szabad gyengének lenned. Keresd a kalandokat, ne érdekeljen hogy mi lesz a vége! Merj ismerkedni, merj odalépni. Ha felsülsz, tanulj belőle. Van akinek ez ösztönösen megy. Nekem meg kellett erősödnöm lelkileg ahhoz, hogy merjek kapcsolatot kialakítani. De hidd el, megéri, mert idővel átlátsz majd a szitán, letisztulnak benned, hogy milyen lányok rohangálnak odakint, és könnyebben felismered hogy melyiktől mit várhatsz, ami önbizalmat ad. Nincs semmi veszíteni valód. Én már egy ideje párkapcsolatban élek, eddig nagyon ugy tünik, hogy hosszu távra is képes lesz a kapcsolatom, mert tényleg nagyon elégedett vagyok most, de ehhez kellett az elején az önismeret és némi önbizalom. Igenis lesz majd egy lány, sőt, szerintem rengeteg olyan lány van, aki ezt fogja honorálni, és megszeretni benned, hogy nem az a tipikus trampli vagy, mint olysokan. Ahogy köztünk, férfiak között is van jólelkű és romlott, ugyanugy nőben is. A jót mindig nehezebb megtalálni. Mindig lesd a következő prédát, flörtölj, ismerkedj, ha tetszik, lépj oda, szólalj meg. Ne pedig sajnáld magad. Sajnáld inkább azokat, akik nem képesek beléd látni, és felfogni, milyen sok szeretet ragadt beléd. Na ha valakiket, akkor őket tudom sajnálni.
2011. dec. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%

"aki tetszik annak közelében elég zavarban vagyok, nem merek még megszólalni"


Csodálkozól a problémádon?

2011. dec. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nekem az érzelmes, normális férfiak az eseteim. Ha van kedved ismerkedni akkor elárulnád, hogy honnan írsz? Sajnálom, hogy pont a hasonlóknak nincs önbizalma, pedig lenne mire... :)


20/N

2011. dec. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
hát ha valaki sokat panaszkodik, de semmit se tesz, sokáig lessz egyedül
2011. dec. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

ma 00:23


Szia!


Debrecen környéki vagyok.

2011. dec. 18. 00:30
 9/17 anonim válasza:
100%

Na igen, ez a jellemző magyar viselkedés... hordjuk le a másikat, mert az könnyebb, de eszetekbe nem jutna segíteni. Tisztelet a kivételnek!


Nézd, nem vagyunk egyformák, és a lányok sem azok. Végig olvastam amit írtál és egyben magamra ismertem, én is keresztül mentem ezeken. Az első kudarctól az "utolsóig". Egy-egy elutasítás után jó időre feladtam a dolgot, de később mégis egy új lehetőségnél azt momdtam magamban; hát ha most jött el az idő, de sajnos hamar pofára estem, ezt játszottam évekig újra meg újra. Aztán valamik 2,5 éve valahogy meguntam ezt a játszadozást és inkább magamra öszpontosítottam, a gyengepontjaimra, és azokra amiben jó vagyok és inkább ezekkel foglalkoztam (önbizalom növeléshez szükségszerű). Amíg ezt tettem észrevettem, hogy fordul velem a világ, már nem voltam olyan félénk, és a lányokhoz is újra közeledtem. DE, tudatában voltam annak, hogy megint pofára eshetek, ezért kicsit elgondolkoztam azon, hogy milyen lányok is azok akik nekem "bejönnek", hát írtózat gyorsan rá jöttem hogy nem nekem valóak és hogy a korábbi kudarcok a rossz helyen keresgélésből is fakadtak. Na akkor és ott váltottam és figyeltem. Főleg csöndesebb lányok kezdtek el érdekelni, és hamar rá is találtam a páromra, akivel azóta is eggyütt vagyunk lassan 1 éve, sülvefőve, minden nap látjuk egymást. Mindent összeszedve egymásra találtunk és nem rövidtávra trrvezünk...


Amiben tudok neked segíteni:

1) Találd meg azt amiben jó vagy és kedved leled,

2) Barátkozz, ismerkedj

3) Döntsd el melyik utat választod, tudom írónikus, szűrd lemagadnak a lényeget majd belőle;

keresheted a menő csajok társaságát akik igen csak szépek, de nagyjából már a fél ország meg volt nekik, ehez fel kell adnod ezt a jelenlegi érzelgős egyéniségedet ( nem fog menni, majd idővel rájössz, de kipróbálhatod).

Vagy keresel egy rendes lányt aki tud hűséges és kedves, becsületes lenni (ez eléggé fontos), akit lehet miért szeretni, mert tudni fogod hogy nem hagy ott az első IQ-fighter badibilding csávóért....


Ez egy elég hosszú folyamatnak tűnhet, de nem az, a lényeg, hogy mindig bízz önmagadban.

Egyébként a nagymenő "megvédős" érzelmetlen fightereknek mindig azok maradnak akiken a fél ország átgázolt már....

Ne félj azért, mert más vagy mint a tőbbi, és ne is akarj olyan lenni, később felbecsülhetetlen érték lesz az hogy érzékeny vagy, mert megfogsz tudni becsülni egy lányt és tudni fogod mikor kell 1+2 jó szóval kedveskedni :)


Remélem tudtam segíteni.... és soha ne add fel, mindig jön valami jobb, még ha mást is hiszel, csak bízz magadban!


19/F

2011. dec. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Sajnálom, pedig szívesen megismertelek volna, ország másik végében élek. :|


20/N

2011. dec. 18. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!