Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed arról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed arról a nőről, aki kikezd egy foglalt pasival?

Figyelt kérdés
2011. dec. 18. 15:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Hogy már annyira kiéhezett, hogy bármire rámászik. Csak a független pasiknak nem kellett...
2011. dec. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Lejáratja magát. Most majd jönnek a kommentke,hogy nincs vele semmi gond,ha a pasinak nem kell akárhogy nyomulhat rá,nem a harmadik fél hibája ha belerondit a kapcsolatba blabla..

nyilván,a férfi is hibás ha enged ennek a kezdeményezésnek,de attól még a nő is gerinctelen,hiába mentegetik magukat ezek az emberek mindneféle kamu szöveggel,hogy ők ártatlanok,nem cisnáltka semmit stb.

Ez nem igaz,semmivel sem jobbak mint aki kapcsolatban van és belemegy egy románcba. (ha belemegy)

2011. dec. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon helyzetfüggő. Az biztos, hogy elsősorban a pasinak kéne vigyáznia, hiszen ő a foglalt vagy nem?
2011. dec. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%
Nekem meg mar az a véleményem, hogy jól teszi ha nyomùl a foglalt pasira. Ma mar az ilyen nõknek több értékük van a férfiak szemében, mint a rendes nõknek.Sõt még pénzt is stb. költenek rajuk.
2011. dec. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Még jó, hogy a NORMÁLIS férfiaknak ez nem jön be.


Én sajnálom ezeket a nőket, mert a szerelem el tudja vakítani az embert, és rossz, hogy nem lehet az övé, akit akar, de le is nézem őket, hogy ennyire nem bírnak magukkal és tönkre kell vágjanak egy kapcsolatot, hogy talán lehessen valakijük.

2011. dec. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Semmi. Ha a pasi nem akar félrelépni, akkor nem lép, a nő nem fogja megerőszakolni. Szerintem rövid ahhoz az élet, hogy ezt hibának tekintsem.
2011. dec. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt, hogy, ha valamit akar, azt meg is szerzi..típus. :D
2011. dec. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ilyen alapon kb. mindenkinek a legelső szerelmével kellene házasodni.

Szerintem ha ez nem megy át egyoldalúságba, nem lesz belőle zaklatás, addig normális, hogy nem hagy ki mindenkit a "listából" csak mert foglalt. A pasi majd elutasítja és kész. Ha pedig nem utasítja el, akkor talán ő lesz élete párja. Sosem lehet tudni.

2011. dec. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nincs róla rossz véleményem. Ha olyan jó egy kapcsolat, akkor nem ezen múlik, ha meg nem akkor nincs értelme egybe tartani és jár másnak is a lehetőség.
2011. dec. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
AZt, hogy egy k.rva, hiába szépítjük.
2011. dec. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!