Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki ha egy fiú az érzéseiről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha egy fiú az érzéseiről beszél a lánynak?

Figyelt kérdés

Tetszik egy lány és el szeretném neki mondani hogy mit érzek iránta.

Más ötletem nincs, feltetszek mindent egy lapra.


2011. dec. 18. 16:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha megteszek, berak a barát zónába ahonnan elég nehéz megszökni :S
2011. dec. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

szerintem nem..de azért túl nyálas ne legyél:)

meg,ha alig ismered még,akkor se támadd le.

de amúgy én örülnék az ilyennek szerintem.:)

16/L

2011. dec. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Miért tenné be kötelező jelleggel a "barát zónába" mert elmondja neki, hogy tetszik? :O
2011. dec. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ne tedd, csak ha tutira látod, hogy bejössz a lánynak!!


Ha nem ad jelzéseket, vagy nem keresi a társaságodata lány, akkor úgysem vagy az esete és ha elmondod csak magadat szívatod meg, mert tuti, hogy még mélyebbre kerülsz barátzsákban.

2011. dec. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 DiMalto ***** válasza:
az.
2011. dec. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Milyen barát zóna meg barát zsák?

Nem vagyunk barátok és nem is leszünk. Vagy járok vele vagy békén hagyom.

2011. dec. 18. 16:37
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki, de ha a lánynak nem jössz be akkor nem hiszem hogy egy szívkiöntés sokat használna. Ha egy kis r*ibanc még lehet a barátnőinek is elküldözgeti és azon röhög mekkora egy béna vagy. Pedig szerintem szép dolog.
2011. dec. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
sztem mond eL neki 20L
2011. dec. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

De utálom ezt a sztereotípiát. Mért lenne ciki, ha elmondja az érzéseit? Nem az szokott nekünk csajoknak probléma lenni, ha nem érezzük, hogy szeretnek? Én spec. örülnék 1 ilyennek. Veszteni nem veszthetsz sokat. Az, hogy rájön, őszinte vagy, még nem a világvége, sőt, nem tart majd álszenteskedőnek. És legalább egyértelmű lesz neki a szitu, ha eddig nem volt.

És ha bevállalod, max azt bánod majd rossz esetben, hogy megtatted, és nem azt, hogy nem tetted meg. Jah, és a pakliban ott van, hogy mázlista is válhat belőled.


:-)

2011. dec. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi a biztatást.

Elég kicsi esélyt látok arra hogy bejövök neki, most nem írom le hogy milyen dolgokból szűrtem le.

Úgy vagyok vele hogy ha elmondom neki akkor legalább megnyugszok hogy én mindent megtettem még ha nem is lesz belőle semmi és nem mondhatom hogy elszalasztottam egy lehetőséget.

2011. dec. 18. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!