Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom miért úgy növeli az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom miért úgy növeli az egóját, hogy féltékennyé próbál tenni?

Figyelt kérdés
Sztorikat mesél, hogy melyik csaj hogy rá van állva, de persze neki nem jön be meg blabla. És mikor rákérdezek hogy mégis mire jó ez neki nagy bambán visszakérdez hogy miről beszélek? Nem érti mi bajom, ő csak mesélt valamit. Elegem van
2011. dec. 18. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Magában bizonytalan ember, ez az egész kapcsolat az ő számára saját magáról szól, hogy valahogy valakinek érezze magát végre. Szerintem egyszer utoljára beszélj vele erről, ha nem látja be hogy ez a helyzet akkor hagyd el (már ha te nem akarsz szép lassan ugyanilyenné válni és hasonlóan játszmázni).
2011. dec. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mondd meg neki, h hagyja abba, mert ez egy gáz viselkedés..
2011. dec. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

tudja hogy féltékeny típus vagyok és úgy érzem hogy direktbe nyomja ezeket a marhaságokat

én nem szoktam ilyet

magabiztosnak tűnt mindig is

tényleg sokan hajtanak rá amúgy mert elég jó pasi és most nem a köd beszél belőlem mert 4 éve együtt vagyunk

2011. dec. 18. 23:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Pontosan azt akartam írni, amit az első.
2011. dec. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!