Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem féltékennyé a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem féltékennyé a barátom?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a barátom, és tudom hogy ő is szeret engem. Van egy lány aki folyamatosan hívogatja. A lány szerelmes a barátomba ezért keresett nekem egy fiút, hogy én majd azzal a sráccal biztos boldog leszek:) Persze a barátommal elég rendesen kinevettük. Aztán a barátom elkezdett féltékenykedni , mert a hapsi már olyanokat mondott nekem , hogy nagyon szerelmes belém. Mit tegyek, hogy a barátom észrevegye, h nem ő az egyetlen akinek kellek? Szeretném, h érezze h fontos vagyok másoknak is.
2010. jan. 6. 23:56
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Hát, te magad írtad le, hogy féltékeny....


És inkább ne trükközz, mert nagyobb bajod is lehet belőle. Mondjuk tényleg megbántod..

2010. jan. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
"Szeretném, h érezze h fontos vagyok másoknak is." - A kérdés, vajh így van-e. Mert könnyen lehet, hogy nem.
2010. jan. 7. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A végén addig manőverezel, amíg a barátod lelép a kiscsajjal...

Szerintem Te akarod érezni, hogy fontos vagy másoknak is...

A féltékenység egy életre tönkreteheti a kapcsolatotokat, nem játék!!!

A barátod tudja, hogy nem Ő az egyetlen akinek kellhetsz, de megbízik benned, ha ezt a bizalmat megingatod, már kezdhetsz is keresni másik pasit magadnak...

2010. jan. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

kérdés: "Hogyan tegyem féltékennyé a barátom?"

magyarázatban: "Aztán a barátom elkezdett féltékenykedni , mert a hapsi már olyanokat mondott nekem , hogy nagyon szerelmes belém." Most akkor mi van? Ő már féltékeny, de Te féltékennyé akarod tenni?


A másik meg az, hogy írod az elején: "Nagyon szeretem a barátom, és tudom hogy ő is szeret engem." Akkor mi a problémád, ha szeret Téged, meg Te is őt? Miért nem örülsz neki és éltek boldogan, miért akarod féltékennyé tenni szerencsétlent?

2010. jan. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ilyenkor miért nem hozzák fel az okos lányok, hogy minden pasi disznó?:(
2010. jan. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Te teljesen hülye vagy. Egy ilyen helyzetben inkább 10+2 körömmel kéne a bartodba kapaszkodnod, nemhogy még itt szórakozni a helyzettel!


Egy igazi kapcsolatban SEMMI helye nincsen a féltékenységnek, annak pedig hogy direkt kiprovokáld, főleg. Tudod te, hogy milyen pocsék érzés, amikor félted a párodat? Félsz, hogy elveszítheted? Mi a büdös francnak akarsz direkt ilyen fájdalmat és vergődést okozni annak, akit "szeretsz"?


Nem vagy komplett, állíts magadon sürgősen! El fogod veszíteni a barátodat, ezt most borítékolom neked.

2010. jan. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ja és 21/L
2010. jan. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2 szék között fogsz kikötni. Félt a párod, mert szeret, DE érzed is. Ez neked NEM elég!!! Tudja, hogy kaphatsz mást is, mit akarsz még?? Ha igazán szereted nem cukkolod.
2010. jan. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!