Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó-e ez a taktika?

Figyelt kérdés
A minap az jutott eszembe, hogy már eleve van egy lány aki tetszik. Nem beszélünk annyira sokat, úgyhogy kiváncsi lennék rá hogy be-e jövök neki. A taktika amire gondoltam hogy egy másik lánnyal összejövök érdekből, hogy ő féltékeny legyen. Ez szerintettek jó taktika?
2011. dec. 19. 16:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Orbitális baromság. Valamint "bejövök-e neki", nem pedig "be-e jövök neki".
2011. dec. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
lehet, hogy megtudod, hogy bejössz-e neki, de már nem fog járni veled
2011. dec. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem jó semmire se ez a taktika.
2011. dec. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó megoldás más érzéseivel játszani? Összejössz egy csajjal, csak azért, hogy egy másik féltékeny legyen? Közben meg akivel összejöttél, lehet hogy teljesen megbízna benned, te meg majd csak úgy ellöknéd később? Esetleg ha ő is tudja a szitut, és belemegy csak ezért. De szerintem akkor is hülyeség. Inkább beszélgetni próbálj vele, mint hogy ilyennel töltöd az időt. Meg ha azt sem tudod, hogy be jössz-e neki, akkor azt honnan tudnád, hogy féltékeny-e. Ha netán olyan visszahúzódó lenne, hogy nem jelzi a tetszését, akkor szerintem a féltékenységét se jelezné, mert gondolom azzal elárulná magát. Az a legegyszerűbb, ha próbálsz beszélgetést kialakítani, nem pedig ilyennel húzni az időt.
2011. dec. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De miután megtudtom hogy tetszek-e neki, akkor már szakítanék a másik lánnyal. Úgy se jó?
2011. dec. 19. 17:03
 6/15 anonim ***** válasza:

Van aki csinálja és van aki csak beszél róla...

Legyél tökös és menjél oda hozzá, ennyi az egész. Most minek szivatni egy harmadik embert?

2011. dec. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem azért, de te hány éves vagy???


Ekkora baromságot életembe nem hallottam. Kb. olyan 13 éves lehetsz. Más érzéseivel játszani??? Nevetséges vagy...


Ha utána eldobnád szegény lányt akkor te tiszta idióta vagy. Nem hogy megbecsülnéd azt ami van. Sok idióta... Ezért léteznek taplók a földön.

2011. dec. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
De én úgy gondoltam hogy a 3. személyt beavatnám. És ha normálisabbat nem tudtok írni akor minek vagytok itt?
2011. dec. 19. 17:09
 9/15 anonim ***** válasza:
baromságra nem lehet normális választ adni 15-re tippellek több nem lehetsz
2011. dec. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 LadyLee ***** válasza:
Ez nagyon szar. Bocs.
2011. dec. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!