Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valami taktika amitől a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami taktika amitől a pasi harcképtelen lesz?

Figyelt kérdés

van egy osztálytársam aki elkezdett sértegetni de ma nem tudtam vele találkozni, és holnap beszélni akarok vele, de amilyen egy ökör képes lenne egy lányt megverni.. és állitólag "gyúúúr" de semmi nem látszik rajta..

de mégis..milyen ütések/stb. vannak amelyekkel harcképtelenné tudom tenni,ha nekem jönne??

Köszönöm!

Kategória miatt lécci ne haragudjatok..de ha azt nézzük jöhet ide is.. régebben tetszett. a srác..:d


2011. jan. 31. 21:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Rugd tökön a pasik 101%-án beválik...
2011. jan. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Egy erős tökönrúgás eléggé harcképtelenné teszi...
2011. jan. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

igen!! erre én is gondoltam..:D és még?:)

biztosra szeretnék menni..

:D

2011. jan. 31. 21:57
 4/22 anonim ***** válasza:
94%
Jah rugd tökön, vagy ha van gusztusod, fogd meg a mogyoróit és szorítsd meg vagy csavargasd :)
2011. jan. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
3. vagyok. mégis a legjobb ha van olyan barátod aki legyujtja, vagy szólj szüleidnek.
2011. jan. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

hallod kend be sok művérrel a pólód, szakíts ki sok helyen

és menj oda a gyerekhez és mond:

-5 pitbull már megvolt, te jössz.

2011. jan. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

ezért is csesztet mert hogy a multkor apa ment szólni az egyik o.társamnak hogy ne sértegessen,mert elege van a szüleimnek abból,hogy miattuk minden nap sirva megyek haza..


ajánlották nekem msot ezt:D

megfogod a nyakát lehajtod a fejét és térddel oroonvágod

ez miylen?:D

(a srác kisebb mint én)

2011. jan. 31. 22:03
 8/22 anonim ***** válasza:
Szemből üsd meg ku*vára az orrát és összebőgi magát. Ne húzd fel a kezed előtte mert kitér, csak úgy kapj felé, nem kell nagy erő, a tenyered aljával a legbiztosabb. Gyorsan és azért ne csak simogasd ha baj van az ökörrel.
2011. jan. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, az arcon térdelést felejtsd el, nem olyan könnyű összehozni és széttöröd az arcát ha rosszul sikerül.
2011. jan. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
azt csinálhatod, hogy tenyérrel(nyitott). orrnyergen vágod. tudod...alulról felfele..attól könnyezik, talán vérzik az orra, de tuti leül egy kicsit. ez tuti bejön. és ne félj hogy meghal. nem tud a törött orrszilánk felmenni az agyába. ez tévhit.
2011. jan. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!