Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kockazatosabb vedekezes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kockazatosabb vedekezes nelkul az egyuttlet?

Figyelt kérdés

a parommal 4 nappal ezelott szeretkeztem (nalam aludt). 2x csinaltuk gumival utanna meg egy tobb oras alvas utan ugy alakult a helyzet h erdekes modon elfeletkezdtunk vedekezni (alomszeru volt minden)de a baratom vigyazott. A kerdesem a kovetkezo: Hogy kockazatosabb az egyuttlet gumi nelkul? Ha elso alkalommal csinaljuk, a baratom vigyaz, hogy ne menjen belem, vagy ha harmadszorra csinaljuk(jo par orara ra) ugy, hogy mar 2x elment azelott es vigyaz, hogy ne menjen belem? (a valaszokat magyarazattal kerem. koszonom )

17L


2011. dec. 19. 20:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Hát úgy h harmadszor csináljátok gumi nélkul. Marad bent neki sperma és az szépen kijon szex kozben. Nem a végén akkor már hiába húzza ki
2011. dec. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Ahogy csináltátok a lehető legrosszabb, a húgycsőben marad még ondó, amit szépen beléd is rakott az aktus alatt.


Védekezés nélkül mindenképpen kockázatos.

2011. dec. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Megnyugtatlak.az elsö 2 alkalom gumival volt.a kockázat az h a 3. alkalommal az elöváladékban kicsit sokkal több sperma lehetett(hacsak nem ment wc re).úgyhogy cumi..rettegj babám..
2011. dec. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
oke. ertem. de azok mar nem repulnek, es az elovaladek sem repul. Az elsonel feltetelezzuk, hogy rengeteg termekeny spermium volt, ami nem kerult belem, a masodikban mar kevesebb, a harmadikban meg kevesebb, es sok ido uj termekeny spermak fejlodesehez, 48 ora. Lehet maradt meg a hugycsoben..de.. nem tudom na
2011. dec. 19. 20:14
 5/23 Zsopszika válasza:
Kérlek szépen, a kockázatosabb, amit ti csináltatok, mert egy az, hogy a csávó péniszén és péniszében marad ondó és az szépen beléd csusszan, másik meg hiába telt el pár óra a spermiumok 48-72 órát is kibírnak 37 fok alatt... Úgyhogy szurkolok hogy ne legyél anyuka 17 évesen.
2011. dec. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Nem kell felelotlenul szexelni és akk nincs ien bajod. A gumin keresztul nagyon kicsi a valószinusége h beuszkálnak a kis fickók. A gumi, rajta a sperma olo. Viszont ha harmadszorra gumi nélkul.... én szaladnék a tesztért babám
2011. dec. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

gumi nélkül mindenképpen kockázatos... -.-" "vigyázott". érdekes, hogy gumit húzni nem tudtatok, de azt elhiszed neki, hogy időben kihúzta. én ezt nem venném olyan biztosra...


hogy lehet elfelejteni védekezni? 3 éves aktív szexuális élet alatt mi egyszer sem felejtettük el-.-"

2011. dec. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
17 évesen ennyi eszed van h ezt sem tudod? Hát bocs de ha úgy szexelsz h ien alap dolgokat tudsz akkor rád is fér h parázz mert @rvára lehetsz terhes
2011. dec. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Most a véleményünkre vagy kíváncsi, vagy azt akarod hallani, amit szeretnél?


A sperma testen belül 4-7 napig él, (AZ XY-ok rövidebb ideig, de gyorsabban úszank (és nem repülnek), az XX-ek tovább, de lassabban úszank), tehát a bikádban mág bőven volt élő cucc.

2011. dec. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
nem "felejtettuk el, csak olyan gyorsan tortent minden, hogy mar nem volt ido felhuznia gumit". Egyebkent olvastam ugyan csak itt egy hozzaszolasban hogy valaki mikroszkoppal nezte meg a spermiumokat csak ugy hulyesegbol es szabad levegoben nem elnek meg fel oranal tovabb
2011. dec. 19. 20:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!