Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tűnt el szó nélkül?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tűnt el szó nélkül? Csak hülyített?

Figyelt kérdés

Először is, azért írok ide, mert itt mindig normális válaszokat kapok érett emberektől!


Problémám az, h egy 17 éves lány a múltkor itt az oldalon keresztül küldött egy üzenetet nekem, h ismerkedni szeretne. Bár 29/F vagyok, gondoltam egy próbát megér, mert találkoztam már 24 éves lánnyal is, 12 éves ésszel megáldva és 18 éves érett gondolkodású lánnyal is.

Két-három napig ment a levelezés, aztán egyszerre szó nélkül eltűnt. Üzeneteimre nem reagál se itt, se ha az e-mail címére küldöm. Én meg már kicsit beleéltem magam, mert nagyon rég nincs barátnőm és ez a lány a külső és belső jellemzői alapján nagyon bejött. :(


Normális válaszokat várok!


2011. dec. 20. 12:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Küldtél neki képet magadról? Lehet nem jössz be neki...


Még jobb lenne, ha leírnád mit írtál neki utoljára, hátha valamin besértődött.


20L

2011. dec. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hülyített. Ő egy tipikusan gyerekes 17 éves volt. Korának "megfelelően" viselkedett. Szerintem korban jobban hozzádillőt keress.
2011. dec. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én azt hiszem, hogy neki ez egy izgi játék lehetett, amíg nem fordult "komolyabbra" a dolog, mármint, hogy esetleg találkoznál vele.

Ne is bánd, hogy 17 évesen "eltűnt", mert kiskorú és elsősorban gyerek, akinek tanulnia kell. Te egy érett férfi vagy. Az hogy régóta nincs barátnőd az sajnálatos, de ne gyerekkel kezdj, légyszi.

2011. dec. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy véletlen olyat írtál neki, amivel megbántottad, de te észre sem vetted? Esetleg nézz utána a leveleknek, amit neki írtál, nincs-e benne valami félre érthető, amin megsértődhetett. Ez az egyik lehetőség. A másik az, hogy pont a fiatal életkora miatt talált valaki mást, akivel jobban ellevelezget, esetleg találkozik/találkozott is vele és jobban bejött neki. Amúgy nem tudhatjuk mi innen, hogy miért tünt el. Talán kérdezd meg tőle, vagy kérd meg, hogy legalább annyit írjon le, hogy miért nem válaszolt a leveleidre, mert ha már tárgytalan részéről, akkor ne tartsa benned a reményt, hanem mondja meg őszintén, mert szép szóból értessz.
2011. dec. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
#3: nem kiskorú, hanem fiatalkorú. A hsz-ed többi részével maximálisan egyetértek, csak egy jószándékú kiigazításnak szántam.
2011. dec. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
42%

Talált jobbat.

Engem. Így jártál. :D

2011. dec. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Igazad van:) A lényeg hogy még gyerek...
2011. dec. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szórakozott veled.
2011. dec. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
60%

Menjél és keressél egy ha nem is korod bélit de mondjuk azért 17 évesnél 3-4 évvel idősebbet..az meg elég szánalom hogy 29 évesen egy 17 éves lányért sírdogálsz,azt mondom 21-22 lenne...de így??

úgy viselkedsz mint egy 18 éves kamasz fiú akit elhagyott a barátnője..amúgy szerintem csak egy kis játék volt részéről,ha nem is annak szánta de te meg bele zúgtál..kapd össze magad haver!!

2011. dec. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem másolnád be ide a levelezéseteket?

Lehet, hogy van abban valami amin megsértődött.

2011. dec. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!