Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csók megcsalásnak számít?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csók megcsalásnak számít? Pasim megcsókolt egy másik lányt, szakítottam vele, de vissza akar jönni.

Figyelt kérdés
Tudom, hogy szeret, vagy legalábbis szeretett. Vissza akar jönni, és őszintének tűnik, meg ismerem is már elég jól. De egy csók nekem nem fér bele a dologba, ő szerinte hülyeség volt, hogy megtörtént, a pillanat heve, velem akar lenni. Hát nem tudom ezek után nem fogok benne már úgy bízni :S
2011. dec. 20. 15:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Egyszer mindenki hibázhat, és nem kizárt, hogy őszintén megbánta. De megcsalás, és nagyon nehéz megbocsájtani. Kemény munka lenne mindkettőtöknek.
2011. dec. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
A csók az megcsalásnak minősül ,de inkább az ,hogy már nem nagyon biznál benne ez a baj.
2011. dec. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Annak számít.
2011. dec. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Dögi ***** válasza:
Igen megcsalás. És ha visszafogadod lehet hogy nem ez volt az utolsó alkalom.....
2011. dec. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ha egyszer megtette, megteszi még egyszer. Bár, ha nagyon szereted, adhatsz neki még egy esélyt, de én nem bíznék már benne.
2011. dec. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Megcsalásnak számít. De ha megbocsájtassz neki számolj azzal ,hogy sosem lesz a kapcsolatotok olyan mint régen. Folyton ott lesz a szemed előtt ,hogy ha elmegy egyedül a haverokkal bármelyik kis riherongy rámászik és a pasid rászolgál erre és nem löki el magától.Ha úgy érzed szeret beszéld meg vele. Legyél te a főnök és mondd meg neki amit érzel és az elváérásaidat és ne légy már olyan gyengéd vele...kicsit legyél kemény h kösse fel a gatyáját...
2012. okt. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ó, mert szegény pasikra rá kell mászni ahhoz, hogy történjen valami:D Nem vagy te egy kicsit elfogult?
2012. okt. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Oda írtam ,hogy a pasi is rászolgál erre....ez alatt azt értem ,hogy mindenhez két ember kell...
2012. okt. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 koccka12 válasza:

Fogadd vissza, el tudom képzelni hogy egy fél pillanat alatt megcsókol valakit.

Ha lány lennék adnák neki utolsó esélyt!


Remélem skat segítettem, és fogadd vissza!

2015. aug. 12. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!