Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csók megcsalásnak számít?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csók megcsalásnak számít? Részletek a kérdés alatt.

Figyelt kérdés
A barátom egy másik országban lakik, és gyakorlatilag nem is találkoztunk még csak webcamerán beszéltünk... Nah és az itteni volt barátom csókolózni akar velem, mert 1 évig jártunk de nekem eszembe sem jutott hogy csókolózzak vele. Valamelyik nap amikor beszélgettünk szóvá tette hogy őt ez zavarja és hogy jó lenne...én pedig azt mondtam hogy jó. Viszont ez lenne az első csókom és gyakorlatilag egy búcsú csók....Megéri egy barátnak adni az elsőt??? És ezzel megcsalom a pasimat???
2011. dec. 4. 00:12
 1/10 anonim ***** válasza:
46%

1. nem tudja meg ha nem szólsz róla

2. a régi kapcsolatod még belemar a mostaniba.Nem,nem megcsalás

2011. dec. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igazából a külföldi pasival nem is jársz, mert hiába mondjátok ez nem számít annak. Biztos szeretitek egymást, de ez igy nem párkapcsolat. A csók meg elvileg megcsalásnak számít már, de ez számít a legenyhébb megcsalásnak mert rengeteg a mentő körülmény. De esetleg annyit tudok mondani, hogy gondolj bele h te mit szólnál ha a párod csinálná ugyanezt és ha ez neked nem fájna akkor meg hajrá :)
2011. dec. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12 éves vagy...ugye?
2011. dec. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszike. Szerintem belemegyek! :) És 14 vagyok...
2011. dec. 4. 00:20
 5/10 anonim ***** válasza:
Bár a szex tűnhet a legdurvábbnak félrelépve, igazából az lehet csak simán testi vágyat kielégítendő kuttya erős késztetésből fakadó csupán, ám a csók az szívből jövő behívása a másiknak... kivéve persze, ha csak simán az előjáték része. Nálam a csók sokkal szívből jövő, a szex lehet brutál érzelmek nélküli is.
2011. dec. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
most elvonatkoztatva attól, hogy külföldi a pasid, ha pasid van és megcsókolsz valaki mást, az megcsalás. és ráadásul ha komolyabbra fordul köztetek a dolog, akkor egy megcsalással kezdted a kapcsolatotokat.
2011. dec. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha még nem is csókolóztatok, akkor egyikük sem a pasid, sem a volt pasid :-o
2011. dec. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mint lány, tudnod kellene. Gondolj csak bele! Ha még csak nem is látnád, de utólag hallasz róla, h a barátod mással smárolt akkor valszeg kibuknál. Igen, ez annak számít, te is tudod.
2011. dec. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem lett belőle semmi! Vagyis itt volt a fiú meg beszéltünk róla de konkrétan nem erősködtem. Szeretem a barátomat, még ha külföldön él is. Nem esne neki jól ha ilyet megtudna. Szóval ennyi.
2011. dec. 4. 21:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Bölcs döntés!
2011. dec. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!