Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hordanátok azt a nyakláncot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hordanátok azt a nyakláncot amit a volt párotoktól kaptatok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 22:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Igen, bár nekem csak gyűrűm van az exemtől, de azt hordom, mert tetszik.
2009. máj. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem.
2009. máj. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én nem ékszerhez vagy tárgyakhoz kötöm az emlékeket. Úgyhogy hordom azokat a dolgokat amit az exemtöl kaptam. Ennyi erővel nem vehetném fel a fél ruhásszekrényemet mert ott volt amikor vettem és ez is emlék.....
2009. máj. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszii a válaszokat :D
2009. máj. 19. 13:38
 15/17 anonim ***** válasza:
Amíg együtt vagyunk mindenképp. Talán még utána is egy kis ideig.. még ha így nehezebb is felejteni. Aztán már nem.
2009. máj. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem!
2009. máj. 20. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Erdekes kerdes... A baratommal karacsonykor abban egyeztunk, hogy az ajandekot amit kapunk egymastol azt mindig fogjuk hordani, ha oda jutunk hogy szakitunk akkor is! De meg erre nem kerult sor, igyhat nem tudom hogy hordanam e! De szerintem igen, mert megigertem! Es szerintem o is ugyan ezt tenne, mivel tetszik neki nagyon a nyaklanc es nem igazan tudna elfelejteni...
2009. máj. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!