Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit gondolnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit gondolnátok, ha a csaj helyében lennétek?

Figyelt kérdés

Egy bulin bókolgattam, kacérkodtam vele, megpróbátam felszedni. Ő azonban nem akarta. Rá pár hónapra azon kaptam magam, hogy ő mindig engem néz, én meg mindig őt. Majd eltelt kis idő és láttam őt más srácokkal, ő pedig engem más csajokkal. Majd előtte flörtöltem egy osztálytársával, illetve egyszer megfogtam ennek az osztálytársának a combját( de hozzá kell tenni, hogy nagyon jóba vagyok ezzel az osztálytársával).

Majd hogy megpróbáltam felszedni rá kb 9 hónapra megint volt egy buli, ahol mindketten ott voltunk. Én kinn beszélgettem az egyii barátommal, akivel nagyon jó viszonyban van a csaj; szólt neki a srác, hogy jöjjön már egy percre és a csaj azt mondta neki, hogy menjen a srác oda hozzá. Én mintha ott se lettem volna.


2011. dec. 20. 19:19
1 2
 11/11 anonim válasza:

Szerintem ebben a dologban a legtisztább az lenne hogy beszélnél vele hogy semleges helyen vagy valami beszéljétek ezt meg mert így nem élsz majd kételyekben.

És ha a helyében lennék a csajnak akkor teljesen magamat látnám, mert ha ott a helyzet hogy ott a srác aki teccik akkor leblokkolok és inkább oda sem nézek. Rossz dolog de sajnos nemlehet mittenni

2011. dec. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!