Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik idén egyedül töltik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik idén egyedül töltik az ünnepeket, annak mi az oka?

Figyelt kérdés
Karácsony környékén hogy vagytok vele, hogy önmarcangolás- nem kellek senkinek, depi- vagy ilyenkor belehúztok a pár találásba inkább?
2011. dec. 20. 19:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én nemrégiben jöttem ki egy nagy "önmarcangolásból". Szeretném azzal a lánnyal tölteni az ünnepeket akit szeretek de 5 hónapja szakított velem és azóta 2 mondatunk volt egymáshoz.Fogd fel úgy a dolgot hogy a karácsonyt azokkal töltheted akiket szeretsz(családtagok stb...) és szerintem ilyen esetben a párkapcsolat már csak hab lenne a tortán ami eleve nagyon finom;-).14/F
2011. dec. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
vagy senkinek nem kell vagy szereti a magányt, vagy nincs családja, stb... rengeteg oka lehet..
2011. dec. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

1) Nem vagyok gazdag.

2) Nem vagyok társasági ember.

3) Nem nézek ki jól.


Egyéb?

2011. dec. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nincs családom, nincsenek barátaim. Én ilyen magányos lovas vagyok.


Egyébként sem szeretem ezt a mai elqrvult karácsonyt, ami már csak az ajándékokról meg bevásárlásról szól és nem pedig a szeretetről, megbocsátásról.

El fogok menni sétálni valahova, leülök egy fa alá vagy nem tudom, de nem fogok itthon szomorkodni.

2011. dec. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Eddig is tisztában voltam vele h nem kellek egy lánynak sem a külsőm miatt, és így karácsonykor is. Nincs nagy különbség.
2011. dec. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Egyedül élek, ennyi az oka.

A séta nem is rossz ötlet.

2011. dec. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat:)

utolsó előtti: még változhat a helyzet, biztos fogsz találni valakit aki szeret:) Lehet hogy a séta alatt;)

utolsó: biztos nem lehet olyan rossz a helyzet, csak még nem találtad meg a megfelelő embert:)

2011. dec. 20. 19:53
 8/13 anonim ***** válasza:

Hogy miért nincs barátom? Mert nem találtam meg azt a fiút, akit keresek. Egyre inkább úgy érzem, hogy az én korosztályomban olyan fiút találni, akire vágyom elég nehéz.

Jelenleg nem vagyok depis emiatt, sőt. Örülök, hogy így van, így legalább 100%-osan a családomra, rokonokra koncentrálhatok Karácsonykor. Alig várom, hogy ismét együtt legyen a család Szenteste, hogy békésen együtt ünnepeljünk, hogy 25.-én jöjjenek a rokonok. Ráadásul így, hogy nincs barátom több időm van arra, hogy itthon segítsek bármiben. Na jó nem bármiben, ma szedték le a sínt a törött ujjamról és vigyáznom kell még. De akkor is.

Szóval most egyáltalán nem zavar, hogy nincs barátom, inkább a családi Karácsonyra koncentrálok.

16/L

2011. dec. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát nekem nincs most senkim, úgy másfél hónapja szakítottunk a barátommal. Nem működött a kapcsolat és békésen szétváltunk. Benne nincs semmi negatív érzés, 17 évesen nem az a dolgom hogy a "pasimmal" ünnepeljek akivel öjökje láwoljuk egymást 2 hét után. Nekem a barátaim és a család a fontos egyenlőre :) ÉS nagyon várom már a karácsonyt!
2011. dec. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Előző, rádférne egy kiadós kúra's.
2011. dec. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!