Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért csinálják ezt a fiúk? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért csinálják ezt a fiúk? (lent)

Figyelt kérdés

Legyen egy "A" és egy "B" fiú..

Szóval van "A" fiú,akit már kb. féléve ismerek,de most lettünk csak úgy igazán jóban.Pénteken azt mondta,hogy szívesen járna velem és reméli,hogy én is vele,de ekkor még volt barátnője(a kérdés,hogy mért mondja,hogy járna velem,amikor van,vagyis volt bnője?).A héten szakított csajával,azóta viszont hozzám sem szól és azt akarja,hogy a haverjával("B") jöjjek össze(haverja is fűzögetett engem).Én nem akartam/akarok "B" fiúval járni,ezt elmondtam nekik is,amit ezt mondtam,hogy én csak barátként szeretem "B" fiúnak kb. abban a percben lett másik barátnője,pedig előtte nekem mondta,hogy mennyire szeret és nem tud nélkülem élni...Akkor most hogyis van ez?:D mért mond olyat,ami nem is igaz..? neki jobb lesz attól?


(Holnap találkozok "A" és "B" fiúval is).

Időközben pedig akadt egy kis "gond" mégpedig,hogy megszerettem "A" fiút,mindenki mondja,hogy tökre cukik lennénk együtt meg minden,de én valahogy nem találom jó ötletnek,hogy vele járjak..szerintetek?:S


Remélem érthetően fogalmaztam.:)


2011. dec. 21. 13:07
 1/3 Hanariko ***** válasza:
ne járj egyikkel se... B-t nem szereted (és szerintem ő se téged mivel "abban a percben lett másik barátnője") A-ban nem vagy biztos, ráadásul sztm ő is kavar, ha a csaja mellett ilyeneket mond (ha már nincs neki akkor is) plusz utána a haverjára akár "rátukmálni"... nem jó ez az ide-oda adogatás, tapasztaltam magamon is.
2011. dec. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sztem ne járj egyikkel se
2011. dec. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 aszomszedneni ***** válasza:

szerintem ez egy olyan "X"D" -s történet


/ SÁMÁN GYÚJTSD A LÁNGOT , HOGY KIŰZZÜK A GONOSZT! /

2011. dec. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!